HaberlerGündemBalpınar’da park ve altyapı çalışmaları sürüyor

Balpınar’da park ve altyapı çalışmaları sürüyor

Balpınar’da park ve altyapı çalışmaları sürüyor

Belediye ekipleri tarafından; Segirkan Mahallesi’nde yeni yapılacak olan park alanına 300 kamyon toprak dolumu yapılıp 1.70 metre yüksekliğinde olan perde duvarların beton dökümü işine başlandı.

Balpınar’da park ve altyapı çalışmaları sürüyor

Ekipler, beldenin Seyrantepe Mahallesi’nde bulunan yaklaşık bir kilometre uzunluğundaki 9’uncu caddede ise yeni bir kanalizasyon hattı döşeme çalışması gerçekleştiriyor.

Balpınar Belediyesi Başkanı Hüseyin Geylani, yaptığı açıklamada, beldede çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini söyledi.

Beldedeki sorunları çözme gayreti içerisinde olduklarını ifade eden Başkan Geylani, aciliyet sırasına göre sorunları gidermeye çalıştıklarını kaydetti.

Balpınar’da park ve altyapı çalışmaları sürüyor

Beldede devam eden çalışmaları anlatan Geylani, “Belediyemize bağlı Segirkan Mahallemizde bin metre uzunluğunda, 15 metre genişliğinde yeni yapılacak olan park alanına 300 kamyon toprak dolumu yapıp, 1.70 metre yüksekliğinde olan perde duvarların beton dökümü işine başladık. Yine beldemiz Seyrantepe Mahallemizde bulunan yaklaşık bir kilometre uzunluğundaki 9’uncu Caddemizde 300'lük koriger boru kullanarak yeni bir kanalizasyon hattı döşeme çalışmalarına başladık. Belde halkına hayırlı olsun.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER