HaberlerTelevizyonYılanların Öcü 1.Bölüm Fragmanı İzle

Yılanların Öcü 1.Bölüm Fragmanı İzle

Show Tv ekranlarının yeni dizisi Yılanların Öcü 1.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yılanların Öcü ilk bölümde neler yaşanacak? Yılanların Öcü 1.Bölüm ile 27 Ağustos 2014 Çarşamba akşamı Show tv'de. İşte Yılanların Öcü 1.Bölüm Fragmanı ve Özeti...

Yılanların Öcü 1.Bölüm Fragmanı İzle

Bayram, teskeresini almaya birkaç gün kala, askerlik yaptığı kasabada çıkan yangında mahsur kalan güzeller güzeli Fatma ve kardeşi Ömer"i alevlerin arasından kahramanca kurtarır. Yangında her şeyini kaybederek kimsesiz kalan Fatma"ya aşık olur. Teskeresini aldığı gün, Fatma"ya hislerini anlatmak ve onunla köyüne gitmeyi teklif etmek üzere hastaneye gider, ancak Fatma ve Ömer"in uzaklardaki bir akrabalarının  yanına gitmiş olduklarını öğrenip, hayal kırıklığı içinde köyüne dönmek için yola çıkar..  

Yılanların Öcü 1.Bölüm Fragmanı
İzlemek İçin Tıklayın!

 
Bayram, köyüne döndüğünde, onun askerden gelişini dört gözle bekleyen Irazca"nın, kendini, ahretliği Mahmure"nin güzeller güzeli kızı Zahide ile evlendirmek istediğini öğrenir. Bayram, yaşadığı köyün, tarlaların ve toprakların sahibi olan Necip Hünkaroğlu"na askerden geldiğini bildirip, saygısını göstermek için konağa gittiği anda gözlerine inanamayacağı çok büyük bir sürprizle karşılaşır.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER