HaberlerTelevizyonKaradayı En Son Yeni Bölüm Fragmanı İnternet Sayfamızda - Haber Yurdum

Karadayı En Son Yeni Bölüm Fragmanı İnternet Sayfamızda - Haber Yurdum

ATV ekranlarında yayınlanan ve beğeni ile takip edilerek sevilerek izlenen dizi Karadayı 33.bölümü ile izleyici kitlesi ile buluşmaya hazırlanıyor.Karadayı Dizisi 33.bölüm fragmanı yayınlandı.Karadayı 33.bölüm fragmanı web sitemizdeki yerini aldı.Karadayı son bölüm 33.bölüm fragmanı sitemizde izleyebilirsiniz.Karadayı 33.bölümde neler olacak neler yaşanacak? İşte Karadayı 33.yeni bölüm fragmanı ve

Karadayı En Son Yeni Bölüm Fragmanı İnternet Sayfamızda - Haber Yurdum

Karadayı 33.Bölüm Fragmanı ve Özeti

Pazartesi gecelerinin reyting rekorları kıran dizisi Karadayı bu hafta da sevenlerini ekrana kilitledi.Mahir"in buluşmak için haber gönderdiği Feride zor bir karar verdi. Görevinin aşkı ile gönül aşkı arasında bir cebelleşme yaşayan Feride görev aşkına yenilerek Mahir"le buluşacağını emniyete bildirdi.

Mahir'in kendisini kaçırdığını anlayan Feride şoke olur. Feride Mahir'e hesap sorarken Mahir bir kaza yapar.

Bu kaza büyük bir tehlikeye sebep olacaktır.
Turgut Mahir'in Feride'yi kaçırdığını anlar ve her yerde onları aramaya başlar. Mahir Feride'ye gerçekleri açıklaması için Yasin'i bekler. Bu sırada Turgut da Mahir'in izini bulabilmek için Yasin'i yakın takibe alır.

Feride Mahir'den kaçmaya çalışırken kendini Mahir'in kollarında bulur. Feride ve Mahir birbirlerine daha fazla karşı koyamazlar! Mahir ve Feride çok özel anlar yaşarken Turgut onların izini bulur!

Buluşacakları yere önceden polisler gelerek Feride ile beraber Mahir"i beklediler. Bir süre sonra komser Yasin"le beraber gelen Mahir, Yasin"in sayesinde Feride"nin kurduğu tuzağa girmekten kurtuldu. Fakat yine de hemen kaçmadı ve gizlice Feride"nin yanına yaklaşarak onu nefessiz bırakacak birkaç cümle kurduktan sonra kaçtı.

Karadayı 33.Bölüm Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın..!

Her yerde aranan Mahir"i getirene ödül verileceği duyurulur. Mahir her an yakalanma tehlikesine rağmen Feride"nin karşısına çıkar. Ancak Feride"den hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır. Mahir"in Feride"ye söyleyecekleri ise Feride"yi kalbinden vuracaktır.

Turgut Mahir"in yerini öğrenebilmek için ailesini sorguya alır. Mahir"e olan tüm öfkesini ailesinden çıkarmaya kararlıdır. Kara ailesi büyük ve zorlu bir sınavdan geçer. Bu sırada Turgut"un açtığı yarayı taşıyamayan Ayten bir karar verir.

Nazif"in son duruşması gelip çatar. Feride duruşmadan önce kararını verir. Eli kolu bağlanan Mahir"in tek çaresi kalmıştır. Feride"yi kaçıracaktır!

Karadayı'nın yeni bölümüne dair neler olacağı ise büyük merak konusu. İzleyenlere ekran başına kilitleyen Karadayı dizisi yeni bölümü 27 Mayıs Pazartesi akşamı ATV ekranlarında olacak.

Karadayı 32.Bölüm Fragmanı İZLEYİN..!

KAYNAK: Haber Yurdum 

YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER