HaberlerTelevizyonEmanet dizisi 1.bölüm

Emanet dizisi 1.bölüm

Fox Tv ekranlarının yeni sezondaki iddialı dizisi 'Emanet dizisi' yayın günü belli oldu…Emanet dizisi konusu ne, hangi oyuncular rol alıyor?

Emanet dizisi 1.bölüm

Gold Film – Faruk Turgut imzalı Emanet dizisinin yayın tarihi belli oldu. Mehmet Alakurt ve Özlem Yılmaz"ın başrollerinde oynadığı dizi 2 Eylül Salı günü FOX ekranlarında yayınlaancak.

Başrollerinde Mehmet Akif Alakurt, Özlem Yılmaz, Engin Şenkan, Semra Dinçer, Nergis Çorakçı ve Ferit Kaya"nın yer aldığı, yönetmenliğini Nisan Akman"ın yaptığı, çekimleri Kapadokya"da devam eden ve Ağustos ayında başlayacak olan Gold Film – Faruk Turgut imzalı Emanet dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı."ASKERİN DÖNÜŞÜ"NDEN ESİNLENME

Yönetmenliğini Nisan Akman"ın, senaryosunu Sergin Akyaz"ın yazdığı "Emanet", Orta Anadolu"da bir yüzbaşının, birini öldürdükten sonra vicdan azabı çekmesi ve onun nişanlısını bulmasıyla gelişen olaylarla hüzünlü bir aşk hikayesini anlatıyor. Benzer konu 1974 yılında Kadir İnanır ve Selma Güneri"nin başrolünü paylaştığı "Askerin Dönüşü" filminde de işlenmişti.

KADIN BAŞROL OYUNCUSU BELLİ OLDU

FOX Türkiye"de yeni sezonda ekrana gelecek olan, yapımcılığını Gold Film"den Faruk Turgut"un üstleneceği, genel hikayesi ve senaryosunu Sergin Akyaz"ın kaleme aldığı ve Nisan Akman"ın yönetmenliğini yapacağı Emanet dizisinin başrol oyuncusu netleşti.​
 
özlem yılmaz

Emanet dizisinde, son olarak Fatih"te rol alan Mehmet Akif Alakurt"un yer alacağı açıklanmıştı.Alakurt"un partneri ise;en son Kaçak dizisinde oynayan Özlem Yılmaz oldu.

MEHMET AKİF ALAKURT"TAN YENİ DİZİ

Faruk Turgut"un yapımcılığını üstlenceği FOX"un yeni dizisi "Emanet" hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor.

Nisan Akman"ın yönetmen koltuğunda oturacağı diziyi, Kaybolan Yıllar, Dinle Sevgili ve Araf Zamanı dizilerinin senaristi Sergin Akyaz kaleme alacak. Dizinin çekimleri 1 Temmuz"da başlayacak. Dizi Kapadokya"da çekilecek ve Ağustos"un 3. haftası ekranlara gelecek.

Mehmet Akif Alakurt"un başrolünde yer alacağı dizinin oyuncu kadrosu önümüzdeki günlerde belli olacak.

Emanet. bir kentli yüzbaşı ve Vanlı acılı bir kadın arasındaki aşk hikâyesini konu ediniyor. Ben hikâyeyi dinlerken “Bu Dila Hanım"ın asker versiyonu” dedim ama Turgut “Aslında Kadir İnanır ve Selma Güneri"nin rol aldığı 1974 yapımı Askerin Dönüşü filmini daha çok andırıyor. (tvaktuel)

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER