HaberlerTelevizyonBeni Affet 759.Bölüm Star Tv canlı yayın

Beni Affet 759.Bölüm Star Tv canlı yayın

Beni Affet 759.bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. Heyecanın bir dakika olsun dinmediği dizide bugün yine sizleri şaşırtacak olaylar cereyan edecek.

Beni Affet 759.Bölüm Star Tv canlı yayın

Günlük diziler arasında birinciliğini kaybetmeyen Beni Affet tüm hızıyla devam ediyor. Hafta içi her gün 16.30'da Star Tv ekranlarında yayınlanan dizinin yeni bölümlerinde heyecan dolu gelişmeler izleyenleri bekliyor. Beni Affet dizisi 27 Nisan 2015 Pazartesi 759.bölüm ile ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünü bu sayfadan canlı izleyebilirsiniz.

Beni Affet Geçen Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Kader, Sait’in gerçek amacını anlıyor!
Kemal’in Berat’ın peşinde olduğundan habersiz olan Bahar, oğluyla birlikte Kozanlar’dadır. Cesur, Berat’ı ortadan kaldırıp suçu Kemal’in üzerine atmak için hamlesini yapar. Berat’ı ağır yaralı halde bulan Kemal, şüpheli durumuna düşer. Leyla ve Sait’i birlikte gören Kader, Sait’in gerçek amacını anlar.
 
Cüneyt, Aziz’in karşısında Nalan’ın kötülüklerini bir bir ortaya döker. Herkesin Nalan’a karşı söyleyecek bir sözü vardır. Yolun sonuna yaklaşan Nalan, çaresizce kendini savunmaya çalışır. Duyduklarına inanamayan Aziz’in gözündeki perde gittikçe aralanırken, Tunç ve Ferman’ın getirdiği kanıt, Nalan’a son darbeyi vurur.

Beni Affet 757.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Aziz, karısı Nalan’ın karanlık yüzünü görüyor!
Nalan’ın Melis’i annesiyle tehdit ettiğini bilen Cüneyt, herkesin içinde gerçekleri açıklaması için Melis’i ikna eder. Feride ve Eylül de, yaptıklarını Nalan’ın yüzüne vurur. Köşeye sıkışan Nalan, hakkında söylenenleri inkar eder. Karısının karanlık tarafından bihaber olan Aziz, Cüneyt’e inanacak mıdır?
 
Karısını ve oğlu Yusuf’u güvende tutmaya çalışan Kemal, diğer yandan Berat’a ait bir iz arar. Ancak Berat, Cesur’un elindedir. Bahar’ı elde etmek için her yolu deneyen Cesur, hem Kemal’den hem de Berat’tan kurtulmak için hain planını devreye sokar. Sait Kader’in ifadesiyle serbest bırakılır.

Beni Affet 756.Bölüm'de neler yaşanmıştı?

Cesur’un Berat’la ilgili hain planları var!
Berat’la ilgili bir ipucu bulan Kemal, Nazire’ye gelerek oğlunun nerede olduğunu söylemesini ister. Berat’ı Osman’a teslim etme niyetinde olan Nazire, Kemal’e oğlunun canını bağışlaması için yalvarır. Ancak Cesur’un Berat’la ilgili hain planları vardır. Sait’in cinayet şüphesiyle gözaltına alınması, Umut’tan boşanmak üzere olan Leyla’nın umutlarını yeşertir.
 
Nalan’a karşı birlikte hareket etmeye başlayan Feride ve Cüneyt, Nalan ve Melis’in buluştukları yere gelir. Karı kocanın elindeki kanıt, Nalan’ın foyaları ortaya çıkarmak için yeterli olacak mıdır? Öte yandan kızının hamile olmadığını öğrenen Aziz, Tunç’a bunun hesabını sorar. Mustafa ise oğlunu Aziz’den korumaya çalışır.

Beni Affet 755.Bölüm'de neler yaşanmıştı?

Eylül babasına, hamile olmadığını söylüyor!.

Cüneyt, Nalan’ın ailesine verdiği zararların intikamını almak için Nalan ve Melis’in işbirliğini ortaya çıkarmak ister. Melis’in annesini tedavi olduğu hastanede bulan Cüneyt’in, Melis’e kötü bir sürprizi vardır. Eylül, Feride’nin de desteğiyle babasına hamile olmadığı gerçeğini söyler. Öte yandan Tunç’un babası Mustafa, kendisini bir anda Kozan Ailesi’nin içinde bulur.

 Berat ve Cesur’un birlikte iş yaptığını öğrenen Kemal, Cesur’u bularak Berat’ın yerini öğrenmek ister. Kemal, çevirdikleri oyunlardan dolayı ikisinin de cezasını vermekte kararlıdır. Nazire yaralı haldeki oğlunun yanındadır.
Berat’ın Bahar’a yaptıklarını itiraf etmesinin üzerine neye uğradığını şaşıran Nazire, zor bir karar vermek zorundadır.

Beni Affet 754.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Leyla, Sait’i parmaklıklar ardına gönderecek olan kanıtı polise veriyor!
Osman, Berat’a cezasını kendi elleriyle vermek isteyen Kemal’e engel olmaya çalışır. Osman oğlunun hayatının alt üst olmasından korkar. Bu sırada kendisini Kemal’in öfkesinden kurtarmak isteyen Berat, kaçarak annesi Nazire’den yardım ister. Osman ve Kemal, Berat’ın izini sürerler. Leyla ise Sait’i parmaklıklar ardına gönderecek olan kanıtı polise verir.
 
Yeniden bir arada olmanın mutluluğunu yaşayan Feride ve Cüneyt, doğacak bebekleri için hazırlık yaparlar. Feride’yi geri kazanan Cüneyt’in şimdiki planı Nalan’ın yaptıklarını ortaya çıkarmaktır. Cüneyt’in peşinde olduğunu bilen Nalan panikler. Tunç’un öz babası Mustafa, oğluyla ilgili bir şeylerin ters gittiğinden şüphelenir.

Beni Affet 753.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Cüneyt, karısı Feride’yi masum olduğuna inandırıyor!
 
Yusuf’un kendi oğlu olduğunu öğrenen Kemal, hayatlarını alt üst etmeye çalışan Berat’a daha da öfkelenir. Kemal her şeyi göze alarak Berat’a cezasını verecekken, oğlunu takip eden Osman, Kemal’in katil olmasını engelleyebilecek midir? Leyla, Cenk’i öldürenin Sait olduğunu kanıtlayacak bir ipucu bulur.
 
Cüneyt, Feride’yle boşanmalarına dakikalar kala masum olduğuna karısını inandırır. Sonunda kavuşan iki aşık, doğacak bebekleriyle birlikte yeniden bir aile olmanın mutluluğunu yaşar. Ancak bu durum Nalan’ın işine gelmez. Öte yandan Kozan’lara geçmişten sürpriz bir isim çıkagelir.

Beni Affet 752.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Kemal babalık testi yaptırmak zorunda kalıyor.
Cüneyt ve Feride’nin boşanma günü gelip çatar. Verdiği kararın arkasında duran Feride, içten içe Cüneyt’e olan inancını korur. Nalan’ın sakladığı kamera görüntülerine sonunda ulaşan Cüneyt, elindeki kanıtla Feride’ye yetişmek için çabalar. Eylül ve Kozan ailesi bu boşanmanın gerçekleşmesini istemez.
 
Berat’ın Yusuf’un kendi oğlu olduğunu söylemesi üzerine allak bullak olan Kemal, hiç istemese de babalık testi yaptırmak zorunda kalır. Kemal’in aradığı cevap, ellerinin arasındaki zarfta gizlidir. Bahar, büyük sırrını Kemal’in öğrendiğinden habersizdir. Oğlu için endişelenen Osman ise neler olduğunu anlamak ister. 

Beni Affet 751.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Berat, Kemal’in aklına şüphe tohumları ekiyor.
Berat’ı yaralı halde bulan Kemal, ona kaçmak için bir şans daha tanımaz. Kemal bu sefer tetiği Berat’ı hayatlarından tamamen silmek için çekecekken, Berat’ın ağzından çıkanlar Kemal’i şoke eder. Berat, Kemal’in aklına şüphe tohumları eker. Öte yandan Sait, Cenk’i öldürdüğü şüphesiyle karakoldadır.
 
Cüneyt, kendisini Feride’nin gözünde aklayacak görüntüleri ele geçirmiş, ancak görüntüler Nalan tarafından şifrelenmiştir. Feride’yle boşanmanın eşiğine gelen Cüneyt’in fazla zamanı kalmamıştır. Eylül’ün hamile olmadığının ortaya çıkması üzerine Eylül ve Tunç, ilişkilerini korumaya çalışırlar.

Beni Affet 750.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Zühre, Eylül’ün hamilelik yalanını yüzüne vuruyor!
Cüneyt karısı Feride’ye her şeyi yoluna koyacağına dair söz verir. Ferman’ın yardımıyla görüntüleri eline geçiren Cüneyt, artık Nalan’ın sonunu getirmeye yakındır. Feride ve Eylül neler olduğunu anlamak için Kozanlara gelirler. Eylül hamile rolüne devam ederken, gerçeği bilen Zühre, Eylül’ün yalanını yüzüne vurur.
 
Bahar hastaneden taburcu edilir. Tüm aile Bahar’ın üzerine titrer. Berat’ın kızına yaptıklarını bilen Sevgi, Bahar’ı ziyarete gelen Nazire’ye soğuk davranır. Durumdan bihaber olan Nazire, Sevgi’nin tavırlarına anlam veremez. Öte yandan Berat’ın izini süren Kemal, onu bulabilecek midir?

Beni Affet 749.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Kemal, Berat’a hesap sormakta kararlı!
Bahar annesine, Berat’ın yıllar önce kendisine yaptıklarını anlatır. Bahar geçmişi hatırladıkça kötü olurken, Sevgi bunca zaman kızının derdini paylaşamadığı için kendini suçlar. Berat’ı köşeye sıkıştıran Kemal, elindeki silahı ateşler. Berat can havliyle Kemal’den kaçar. Ancak Kemal, karısına yaptığı kötülüğü Berat’ın yanına bırakmamakta kararlıdır.
 
Cüneyt ve Eylül Furkan’la karşı karşıyadır. Furkan’ın ağzından Nalan’la ilgili gerçekleri öğrenen Cüneyt, masum olduğunu ortaya çıkartacak tek kanıt olan kafedeki görüntülerin yerini öğrenmek ister. Nalan ise Feride’ye karşı işgüzar tavırlarına devam eder. Cüneyt’in boşanma davası açmadığını bilen Aziz ise duruma el koyar.

Beni Affet 748.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Umut evi terk ediyor!
Çektiği sıkıntılardan dolayı hastalanan Bahar’ın canı acır. Sevgi kızının sıkıntısını paylaşmak için onun yanındadır. Kemal ise karısına yaptıklarının intikamını almak için Berat’ın peşindedir. Kemal’in ensesinde olduğunu anlayan Berat, yolun sonuna gelmek üzeredir. Leyla’nın ayrılmak istemesini aklı almayan Umut, evi terk eder.
 
Eylül’le birlikte Furkan’ın evine gelen Cüneyt, şoke eden bir gerçekle karşılaşır. Melis’in nişanlısı olarak tanıttığı Furkan başka bir kadınla evlidir. Cüneyt ve Eylül, Furkan’la yüz yüze gelecekler midir? Aziz Cüneyt’in boşanma davası açmadığını öğrenir. Eylül’ün hamilelik yalanı Zühre’yi çileden çıkarır.

Beni Affet 747.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Zühre ve Yıldız, Eylül’le ilgili şaşkınlık verici bir iddiaya tanıklık ediyorlar.
Melis’le duygusal olarak bir ilgisinin olmadığını Feride’ye kanıtlamak isteyen Cüneyt, Furkan’ın şehir dışındaki adresine ulaşır. Eylül işin içinde Nalan’ın olup olmadığını kendi gözleriyle görmek isteyerek Cüneyt’e yardım eder. Zühre ve Yıldız ise Eylül’le ilgili şaşkınlık verici bir iddiaya tanıklık ederler.
 
Karısını yeteri kadar koruyamadığını düşünen Kemal, Bahar’ın üzerine titrer. Bir yandan Berat’ı arayan Kemal, Nazire’yi takibe alır. Ancak Bahar’ın geçireceği bir rahatsızlık Kemal’i korkutur. Leyla’nın kendisinden boşanacağını öğrenen Umut yıkılmış haldedir. Kocası Umut’u her şeyden çok seven Leyla, ona gerçekleri anlatabilecek midir?

Beni Affet 746.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Umut, Leyla’nın kendisinden boşanmak istediğini öğreniyor.
Kemal ve Cesur gözaltındadır. Kemal karısı Bahar’ın başına gelenlerden dolayı duyduğu öfkeyi Cesur’dan çıkarır. Karakola gelen Bahar ve Osman ne olduğunu anlamaya çalışırlar. Osman Bahar’ı suçlarken, Kemal karısını herkesten korumak ister. Öte yandan Umut, Leyla’nın kendisinden boşanmak istediğini öğrenir.
 
Aziz, karısı Nalan’a Cüneyt’in iftira attığını düşünerek ona bir ders vermek ister. Ailesini korumaya çalışan Aziz, Cüneyt’in Feride’ye yaklaşmaması için yasak koydurur. Ancak Cüneyt’in tek isteği karısı ve doğacak çocuğuyla birlikte olabilmektir. Eylül ve Tunç, Nalan’ı ele verecek bir ipucu ararlar.

Beni Affet 745.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Leyla evi terk ediyor!
Nalan’ın Feride’ye yine bir kötülük edeceğini düşünen Cüneyt’in korktuğu başına gelir. Kameradan Nalan’ın Feride’ye ilaç verdiğini gören Cüneyt, soluğu Feride’nin yanında alır. Cüneyt Feride’yi hastaneye götürmek ister. Ancak Feride ona büyük bir tepki gösterir. Öte yandan Eylül, Nalan’ın arkalarından iş çevirdiğine inanmaya başlar.
 
Berat’ın Bahar’a yaptığını öğrenen Kemal elinde tuttuğu Cesur’a öfkeleniyor. Cesur’dan Berat’ı çağırmasını isteyen Kemal’in gözü döner. Ancak Kemal’in intikam planı beklenmedik bir durumla sekteye uğrar. Sait’in Cenk’i öldürdüğünü öğrenen Leyla, vicdan azabına dayanamayarak evi terk eder.

Beni Affet 744.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Kader, hastanede şoke edici bir haber alıyor.
 
Kemal, karısına zorla sahip olan kişinin Berat olduğunu söyleyen Cesur’a inanmaz. Bahar’a o kötülüğü yapanın Cesur olduğunu düşünen Kemal, gerçeğe kendi çabasıyla ulaşarak beyninden vurulmuşa döner. Sait’i Cenk’le yüzleştirerek masum olduğunu kanıtlamaya çalışan Kader, hastanede şoke edici bir haber alır.
 
Cüneyt’le boşanma aşamasına gelen Feride’nin hayalleri yıkılmıştır. Ancak boşanma davası açmış gibi göstererek zaman kazanan Cüneyt, Ferman’la birlikte Furkan’ın nerede olduğunu öğrenir. Evliliğini kurtarmaya çalışan Cüneyt, Furkan’ı yakalayabilecek midir? Eylül ise Nalan’dan şüphelenmeye başlar.

Beni Affet 743.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Tunç, Eylül’e Nalan’ın yaptıklarını anlatıyor. 
Cüneyt, Feride’ye olan sevgisinin gücüyle her şeyi yoluna koyacağına dair umudunu yitirmez. Furkan ve Melis’i bularak Nalan’ın yaptıklarını kanıtlamayı amaçlayan Cüneyt, Feride’den boşanıyor gibi davranarak zaman kazanır. Nalan’ın yapacaklarından endişelenen Cüneyt, Feride’den gözünü ayırmak istemez. Tunç ise Eylül’e Nalan’ın yaptıklarını anlatır.
 
Cesur’u elinde tutan Kemal, ona Bahar’a yaptığı kötülüğü itiraf ettirmeye çalışır. Kemal’den kurtulamayan Cesur, sonunda bildiği her şeyi söyler. Bahar ise büyük sırrını Kemal’in öğrendiğinden habersizdir. Sait boşanma konusunda Leyla’yı sıkıştırır. Cenk’in hastanede olduğunu öğrenen Kader, ondan Sait’in yaptıklarını öğrenecek midir?

Beni Affet 742.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Cüneyt zaman kazanmaya çalışıyor. 
Cesur’un uzattığı silaha elini bile sürmeyen Bahar, Aykut ve Berat’ı yakalayarak kahramanlık yapmaya çalışan Cesur’a cevabını verir. Öte yandan Cesur’un peşinden gelen Kemal, sonunda onu bularak karısına yaptığını düşündüğü kötülüğün intikamını almaya hazırdır. Umut ve Leyla için iyi bir şeyler yaptığını düşünen Sevgi, oğlu Umut’tan tepki görür.
 
Feride’yi ayrılma isteğinden vazgeçiremeyen Cüneyt, zaman kazanmak için boşanmayı kabul eder gibi davranır. Cüneyt’i sevmekten asla vazgeçmeyen Feride, Cüneyt’in bu kararı karşısında içi gitse de geri adım atmaz. Aziz ise ailesini korumaya çalışır.

Beni Affet 741.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Cesur’un Bahar’a olan sevgisini kanıtlamak için bir planı var. 
Feride’nin aslında boşanmak istemediğini hisseden Cüneyt, karısıyla konuşmaya gelir. İlişkilerine dışarıdan kimsenin müdahale etmesini istemeyen Cüneyt, Nalan’ın kirli planını ortaya çıkartmak için Feride’den zaman ister. Ancak Feride ayrılık konusunda oldukça kararlı görünür. Öte yandan Zühre, oğlu Cüneyt’in öfkeyle hareket etmesinden korkar.
 
Her yerde Cesur’u arayan Kemal, onun karısına zorla sahip olduğunu düşünür. İntikam almak için yanıp tutuşan Kemal, bulduğu her ipucunda daha da öfkelenir. Berat ve Aykut’u bulan Cesur, onları etkisiz hale getirir. Cesur’un Bahar’a olan sevgisini kanıtlamak için bir planı vardır. Sevgi ise Leyla’nın Umut’tan boşanmak istemesinin sebebini öğrenmek ister.

Beni Affet 740.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Bahar ve Umut, Kader’e anlamlı bir sürpriz hazırlıyor. 
Kemal, Aykut’u elinden kaçıranın kim olduğunu öğrenmeye çalışır. Ancak bulduğu ipucu onu Cesur’a yönlendirir. Karısına zorla sahip olan ismin Cesur olduğunu düşünen Kemal, ona yaptıklarını ödetmekte kararlıdır. Aykut’u kilit altında tutan Berat, Cesur’un her şeyi bildiğini öğrenir. Bahar ve Umut ise Kader’e anlamlı bir sürpriz hazırlarlar.
 
Feride’nin ayrılık kararıyla yerle bir olan Cüneyt, ailesini endişelendirir. Nalan’ın oyunları yüzünden karısını kaybeden Cüneyt, Feride’yi Nalan’ın kirli ellerine bırakmak istemez. Öte yandan Cüneyt’i çok sevdiği halde yüreği yanarak boşanma kararı alan Feride, duygusal bir çöküntü yaşar.

Beni Affet 739.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Bahar, Cesur’u evden kovmak isterken fenalaşıyor.
Feride, Cüneyt’in kendisini Melis’le aldattığına inanmak istemese de Nalan’ın geri planda yaptığı müdahaleler Feride’yi buna inanmaya zorlar. Karısını geri kazanmanın yollarını arayan Cüneyt, kendisini aklayacak bir görgü tanığı getirir. Ancak Feride evlilikleriyle ilgili zor da olsa kesin kararını vermiştir.
 
Kemal, Aykut’un ağzından Bahar’la ilgili gerçekleri duymak üzereyken sürpriz bir isim olaya müdahale eder. Aykut’un peşini bırakmayan Kemal, küçük bir kaza geçirir. Karısının başına gelen kötü olayı öğrenen Kemal allak bullak haldedir. Bahar, Cesur’u evden kovmak isterken fenalaşır. Sevgi ise Leyla’nın Umut’a boşanma davası açtığını öğrenir. 

Beni Affet 738.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Sait, planını devreye sokuyor. 

Aykut’un Bahar’la ilgili verdiği bilgi Kemal’i öfkeden çılgına çevirir. Gerçeği öğrenmek için Aykut’un peşini bırakmayan Kemal, Bahar’ın sırrını öğrenmeye çalışır. Cesur, Bahar’ın karşısına çıkar. Berat’ın kendisine yaptığı kötülüğü Cesur’un bildiğini öğrenen Bahar, allak bullak olur. Sait ise planının son aşamasını devreye sokar.

Cüneyt, kendisini Feride’nin gözünde temize çıkartacak olan kafedeki kamera görüntülerine ulaşmaya çalışır. Kozan Ailesi’nin erkekleri Cüneyt için seferber olurken, Zühre ve Yıldız da boş durmayarak Feride’yle konuşmaya gelirler. Nalan üste çıkmaya çalışırken, Feride ise Cüneyt’le ilgili vereceği karara kimsenin karışmasını istemez.

Beni Affet 737.Bölüm'de neler yaşanmıştı?

Cüneyt, Osman’a bildiği her şeyi anlatıyor. 

Kemal, Bahar’ın kendisinden sakladığı büyük sırrın ne olduğunu araştırmaya koyulur. Ancak sonuç elde edemeyen Kemal’in içi içini kemirir. Bahar kocası için sürpriz bir doğum günü hazırlığı içindeyken, Cesur’un müdahalesiyle Kemal’i arayan Aykut, ona Bahar’la ilgili bildiklerini anlatacağını söyler. Sait’in evlenmekten vazgeçmesi Kader’i yerle bir eder.

Melis’in herkesin içinde Nalan’la olan işbirliğini reddetmesi üzerine, Cüneyt başladığı noktaya geri döner. Kararlılığından vazgeçmeyen Cüneyt, Osman’a Nalan’la ilgili bildiği her şeyi anlatır. Öte yandan kocası Aziz’in kendisinden şüphelendiğini düşünen Nalan, iftiraya uğramış rolü oynar.

Oyuncu Kadrosu:

Gaye Turgut-Bahar Kayacan Kozan

Klasik tabirle 'fakir ama gururlu' kızımız. Hem çalışıyor, hem hukuk okuyor. Hem de ailesini ayakta tutmaya çalışıyor. Mehmet Kemal'i canından çok sevmesine rağmen, kişiliğinden ve gururundan milim taviz vermiyor. Onun için dürüstlük ve kişiliği her şeyden önemli. Osman'ın diş geçiremediği tek karakter Bahar. Nitekim ilerde çocuğunu da tek başına büyütecek.

Murat Danac-Cüneyt Kozan

Ailenin büyük oğlu. Babasına ve kurallarına ses çıkaramamış bu güne kadar. Geçmişte yaşadığı bir gönül hikayesinden dolayı kalbi kırık ve kadınlara mesafeli. Feride'nin masumiyetine vuruluyor en çok. Ve burada da babası çıkıyor karşısına. İlk defa babasına isyan ediyor Cüneyt.

Mert Altınışık-Mehmet Kemal Kozan

Ailenin en küçük ve en başına buyruk ferdi. Babasının kurallarını asla takmamış bu güne kadar. Ona bu ayrıcalığı biraz da abisi Cüneyt sağlamış. Kardeşi özgür olsun diye o kendini şirkete hapsetmiş aslında. Çocukluk arkadaşı Handan ile sözlü Kemal. Ama hayat karşısına Bahar'ı çıkarıyor. Ve o günden sonra her mevsim bahar oluyor Kemal için… Kemal söylediği küçük yalanların başına ne büyük dertler açacağını anladığında ise, mevsim çoktan sonbahar a dönüyor.

Şeyma Korkmaz-Feride Keskin / Melek Güner

Bir su damlası kadar güzel ve saf. Bir çiçek kadar narin ve kırılgan. Zühre'nin uzak akrabasından kalan bir aile yadigarı. Cüneyt onun bu saflığını seviyor. Ama Eylül bu evrene girince önce Feride'yi zehirliyor. Ve onu Cüneytten uzaklaştırıyor. Geçen zamanla Feride hem hayata direnmeyi öğreniyor, hem de aşkına sahip çıkmayı. En büyük rakibesi Eylül… Ama onların arasında başka bir bağ daha var. Hem de uzuun yıllar öncesine dayanan bir bağ.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER