HaberlerTelevizyonBeni Affet 737.Bölüm Star Tv canlı yayın

Beni Affet 737.Bölüm Star Tv canlı yayın

Beni Affet 737.bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. Heyecanın bir dakika olsun dinmediği dizide bugün yine sizleri şaşırtacak olaylar cereyan edecek.

Beni Affet 737.Bölüm Star Tv canlı yayın

Günlük diziler arasında birinciliğini kaybetmeyen Beni Affet tüm hızıyla devam ediyor. Hafta içi her gün 16.30'da Star Tv ekranlarında yayınlanan dizinin yeni bölümlerinde heyecan dolu gelişmeler izleyenleri bekliyor. Beni Affet dizisi 26 Mart 2015 Perşembe günü 737.bölüm ile ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünü bu sayfadan canlı izleyebilirsiniz. 

Beni Affet 735.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Cüneyt ve Ferman’ın planı ne?
 
Kemal’in aklında yaşananlara dair bin bir soru vardır. Yıllardır Berat’ın kendisine yaptığı kötülüğü kocasından saklamak zorunda kalan Bahar, Kader’in yaşadıklarını öğrenerek daha kötü olur. Sait öfke içinde aldatılmış erkeği oynarken, Umut’a olan biteni anlatır. Fenalaşan Kader, abisinin tepkisinden korkar.
 
Cüneyt ve Ferman, Melis’i bularak Feride ile yüzleştirmek isterler. Cüneyt karısına Nalan’ın yaptıklarını göstermekte kararlıdır. Nalan tarafından eli kolu bağlanmış olan Melis ise rengini belli etmez. Kozan ailesi üyeleri de Cüneyt ve Feride’nin yaşadıklarına çözüm bulmak isterler. Zühre Eylül’ün gördüğü gerçekleri sakladığını düşünür.

Beni Affet 734.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
İfade için karakola çağırılan Bahar hırsızlıkla suçlanacak mı?

Furkan’ın sözde kanıtı, Eylül ve Tunç’un nişanı için bir araya gelen iki ailenin ortasında bomba gibi patlar. Cüneyt’in kendisini aldattığını düşünen Feride’nin ruhu paramparça olur. Cüneyt yaşananların kötü bir oyun olduğuna karısını inandırmaya çalışırken, ortalık karışır. Karı kocanın kaderi Nalan’ın ellerindedir.

Bahar’ın hırsızlık olayının içinde olduğunu öğrenen Kemal’in kafası karışır. Bahar’ın bir yalanını yakalayan Kemal, bir an önce neler döndüğünü öğrenmek ister. Öte yandan ifade için karakola çağırılan Bahar hırsızlıkla suçlanacak mıdır? Cenk’in Kader’e yaptıklarını kanıtlayacak bir bulguya rastlanmaz. Sevgi ise kızı Kader’in sözüne inanır.

Beni Affet 733.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Tunç ve Eylül yüzük takıyor!
Aykut’un karşısına dikilen Kemal, ona hırsızlığı kimin yaptırdığını sorar. Kemal, Cesur’dan şüphelenirken, Aykut’un verdiği isim karşısında neye uğradığını şaşırır. Kemal ve Umut’un kusursuz planı yolunda giderken bir anda her şey yerle bir olur. Cenk’in Kader’e zorla sahip olduğunu öğrenen Sevgi, yaptığı kötülüğü Cenk’in yanına bırakmamakta kararlıdır.
 
Karısı Feride’den ayrı kaldığı her gün Cüneyt için bir ızdıraba dönüşür. Cüneyt Melis’i Feride’nin karşısına çıkartarak bu duruma bir son vermek ister. Ancak Furkan, Cüneyt’ten önce davranır. Feride Cüneyt’in kendisini aldattığına inanacak mıdır? Öte yandan Tunç ve Eylül hayatlarını birbirine bağlayacak yüzükleri takarlar.

Beni Affet 732.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Sevgi, Kader’in Cenk’le yaşadıklarını öğrenip şok oluyor!
 
Cüneyt, Melis’i köşeye sıkıştırarak Furkan’ın yerini öğrenmeye çalışır. Melis’in ağzından laf alamayan Cüneyt, onu karısı Feride’yle yüzleştirmek ister. Feride, Cüneyt ve Melis’in ilişkisi olduğuna inanmak istemez. Ancak Furkan’ın elinde sözde bir kanıt vardır. Tunç ve Eylül ise evlilik yolunda ilk adımlarını atma hazırlığındadır. 
 
Umut’u gerdanlığın alıcısı olarak devreye sokan Kemal, Aykut’la buluşma ayarlar. Kemal ve Umut, Aykut’u enselemek için hazırlık yaparken, Kemal’in ne yaptığından habersiz olan Bahar huzursuzdur. Kader’i takip eden Sevgi, Cenk’le yaşadıklarını öğrenerek şoke olur.

Beni Affet 731.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Sait, Cenk’e oyun oynuyor!
Aykut’u bulmak için Umut’la birlikte harekete geçen Kemal, gerdanlığın izini sürer. Kemal gerdanlığın alıcısı olarak Aykut’la iletişime geçer. Bahar ise Kemal’in Aykut’un peşinde olduğundan şüphelenerek endişelenir. Cenk’le anlaşarak oyun içinde oyun çeviren Sait, Kader’in yanında gördüğü Cenk’e saldırarak ortalığı karıştırır.
 
Cüneyt ve Melis’i birlikte gören Eylül’ün içi içini kemirir. Eylül sonunda gördüklerini Feride’ye söyler. Feride’nin Eylül’e inanması üzerine Nalan duruma el koymaya karar verir. Öte yandan Feride’yle bir kızları olacağını öğrenen Cüneyt, karısından ayrı kalmanın sıkıntısı içindedir.

Beni Affet 730.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Yıldız, Feride ve Cüneyt’e anlamlı bir süpriz yapıyor.
Cesur’u bulan Kemal, onu hırsızlıkla suçlayarak karakola götürür. Kemal gerdanlığı çalanın Cesur olduğundan emindir. Ancak olayla bir bağlantısının olmadığı anlaşılan Cesur salıverilir. Aykut’a ulaşmaya çalışan Kemal, farklı bir yoldan gitmeye karar verir. Cenk’in kendisine yaptığı kötülüğü kaldıramayan Kader, utancından Sait’in karşısına çıkmak istemez.
 
Bebeğinin düşme tehlikesi olan Feride sancılanarak hastaneye kaldırılır. Feride ve bebeğin sağlık durumu kontrol altına alınır. Cüneyt de karısının iyi olduğundan emin olmak için oradadır. İki aşığın yaşadıkları ayrılığa gönlü el vermeyen Yıldız’ın, onlara anlamlı bir sürprizi vardır. 

Beni Affet 729.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Melis Cüneyt’e aşk ilan ediyor!
 
Nalan’ın isteğiyle Cüneyt’e yaklaşan Melis, ona aşkını ilan eder. Melis’in yaptıklarına sert bir karşılık veren Cüneyt, onun ağzından laf almak ister. Cüneyt etraflarını çevreleyen bu kötülük zincirini kırmakta kararlıdır. Ancak Cüneyt ve Melis’i birlikte görerek neye uğradığını şaşıran Eylül, Cüneyt’in Feride’yi aldattığını düşünür.
 
Gerdanlığı çalan hırsızın, Bahar’ın kuzeni olarak bildiği Aykut olduğunu öğrenen Kemal’in aklında bin bir soru işareti vardır. Neler olduğunu anlamaya çalışan Kemal, Bahar ve oğlu Yusuf’un güvenliğini sağlamak ister. Kemal Cesur’dan şüphelenmeye başlar. Cenk’in yatağında uyanan Kader ise öfke ve utanç içindedir.

Beni Affet 728.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Eylül, Cüneyt ve Melis’i birlikte görüyor.
Kemal gerdanlığı çalanın kim olduğunu bulmak isteyerek Tunç’la birlikte araştırmaya koyulur. Hırsızlığı yapanın Aykut olduğunu öğrenen Kemal şoke olur. Bahar ise her şeyin ortaya çıkmasından endişelidir. Leyla ve Umut’u ayırmak için Kader’i kullanan Sait, artık bu oyunu bitirmek ister.
 
Cüneyt karısını geri kazanmak için çabalar. Kirli ellerini Feride ve Cüneyt’in üzerinden çekmeyen Nalan, Furkan aracılığıyla Cüneyt’in Melis’le ilişkisi olduğu yalanını ortaya atar. Furkan bunu Feride’ye kanıtlamak ister. Ancak Cüneyt ve Melis’i birlikte görecek olan kişi Eylül’dür.

Beni Affet 727.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Kemal’in suçsuzluğu ortaya çıkıyor!
Feride ve Cüneyt aşkının ortasına bir bomba koyan Nalan, son büyük planıyla o bombayı patlatmak ister. Furkan ve Melis, Nalan’ın sözünden çıkmaz. Cüneyt Melis’e yaptıklarının nedenini sorarken, Feride, Cüneyt’in kendisini aldattığına inanmak istemez. Zühre ise oğlu Tunç’un Eylül’le evlenmesine karşıdır.
 
Gerdanlığı alacakken son anda Aykut’la karşı karşıya gelen Bahar, Kemal’i üzerindeki suçlamalardan kurtaracak başka bir yol arar. Ancak polisin bulduğu yeni bir ipucu Kemal’in suçsuzluğunu kanıtlar. Leyla ve Umut baş başa duygusal anlar yaşarken, Sait yine boş durmaz.

Beni Affet 726.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Kemal masum olduğunu kanıtlayabilecek mi?
Hırsızlıkla suçlanması üzerine karakola alınan Kemal, masum olduğunu kanıtlamak ister. Aykut’un tehditleri sebebiyle bu hırsızlığa bulaşmak zorunda kalan Bahar, zan altında olan kocasını kurtarmak için gerdanlığı bulmaya çalışır. Leyla ise boşanmak istediğini Umut’a söyleyemez.
 
Melis’le yüzleşen Feride, Melis’in kışkırtıcı konuşmaları karşısında öfkelenir. Melis’le Cüneyt’in ilişkisi olduğuna inanmak istemeyen Feride’nin aklında soru işaretleri vardır. Kızının hamile olduğunu sanan Aziz, Kozan’lara gelerek Tunç ve Eylül’ün evlenmesi gerektiğini söyler.

Beni Affet 725.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Nalan, Cüneyt ve Feride’ye son darbeyi vurmaya çalışır.
Furkan’ı Melis’in nişanlısı olarak devreye sokan Nalan, Cüneyt ve Feride’ye son darbeyi vurmaya çalışır. Furkan Feride’ye aldatıldıklarını söylerken, olaya dahil olan Cüneyt, Furkan’a dersini vermek ister. Duyduklarına inanamayan Feride ise Cüneyt’i kovar. Eylül’ün hamile olduğunu sanan Aziz, büyük bir hayal kırıklığı içindedir.
 
Kemal’in patronu Muhsin’in evinden paha biçilemez gerdanlığı çalan Aykut, yerine sahtesini koymuştur. Bunu anlayan Muhsin’in yeğeni ise Kemal’i hırsızlıkla suçlar. Kemal, suçlama karşısında neye uğradığını şaşırırken, öfkesine hakim olmaya çalışır. Kocasını savunmak isteyen Bahar yerle bir haldedir.

Beni Affet 724.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Aziz, Tunç’tan kızı Eylül’ü bırakmasını istiyor.
Bahar’ın Aykut’tan tek kurtuluşu, onun istediği gerdanlığı çalmaktır. Aykut’un büyük bir felakete sebep olmasını istemeyen Bahar, ne kadar çabalasa da hırsızlık yapamaz. Aykut duruma el koymaya karar verir. Hain planının kontrolünü kaybederek Kader’le evlilik yoluna giren Sait, Leyla’ya Umut’tan boşanması gerektiğini söyler.
 
Cüneyt Nalan’ın yaptıklarını ortaya çıkartarak, her şeyi yoluna koyacağına dair Feride’yi inandırmak ister. Ancak Cüneyt’in Melis’i koruduğunu düşünen Feride, bunu içine sindiremez. Nalan’ın yeni kuklası Furkan Feride’yi ziyarete gelir. Aziz ise Tunç’tan kızı Eylül’ü bırakmasını ister.

Beni Affet 723.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Feride, bebeğini düşürme riskiyle karşı karşıya!
Yıllardır herkesten sakladığı büyük sırrının ortaya çıkmasından korkan Bahar, Aykut’un isteğini yerine getirmek için kendini zorlar. Gerdanlığa ulaşmak zorunda olan Bahar, büyük bir risk altındadır. Kader, Sait’in gizlice verdiği ilaç nedeniyle hastanededir. Sait Kader’le evlenmekten kurtulduğunu düşünürken, Umut bu durumdan şüphelenmeye başlar.
 
Hamileliğiyle ilgili ciddi bir sorun yaşayan Feride, başına gelenlerin sorumlusunun Cüneyt olduğunu düşünür. Cüneyt’i görmek dahi istemeyen Feride, bebeğini düşürme riskiyle karşı karşıyadır. Eylül’ün Tunç’u ziyarete gelmesi yine ortalığı karıştırır.

Beni Affet 722.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Kader’le evliliğin eşiğine gelen Sait, nikahı engellemek istiyor.
Acı içinde kıvranan Feride, bebeğinin sağlığı için kendisini zorla evden dışarı atar. Karısını korumak isteyen Cüneyt ise Nalan’ı suçlar. Çıkan tartışmada başından ciddi şekilde yaralanan Tunç hastanededir. Herkes endişe içinde iyi bir haber beklerken, sevgilisi için üzülen Eylül bir yandan da Kozan’ların suçlamalarıyla karşılaşır.
 
Paraya ulaşmak isteyen Aykut, Kemal ve patronu Muhsin’in kaza geçirmesine sebep olur. Kocasına bir şey olmasından korkan Bahar panikler. Bahar’dan Muhsin’in evindeki gerdanlığı çalmasını isteyen Aykut, onu sıkıştırmaya devam eder. Bahar gerdanlığı çalabilecek midir? Kader’le evliliğin eşiğine gelen Sait, nikahı engellemek ister.

Beni Affet 721.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Aykut, Kemal’in hayatını tehlikeye atıyor.
Aykut’u her an karşısında bulan Bahar, bir çıkmazın içindedir. İstediği parayı nereden bulacağını bilen Aykut, Bahar’dan hırsızlık yapmasını ister. Tezgahı kuran Aykut, Kemal’in hayatını da tehlikeye atar.
 
Kader heyecan içinde evlilik hazırlıklarına başlar. Eli kolu bağlanan Sait ise Umut tarafından sert bir şekilde uyarılır.
 
Cüneyt Feride’nin kendisine inanmaması karşısında çıkmaz yola girer. Ancak olayların kilit noktası olan Melis’i göndermemekte kararlıdır. Öte yandan Tunç ve Eylül’ün birlikte olmalarına herkes karşı çıkar. Başından beri her şeyi planladıklarını düşünen Feride, iki aşığa büyük bir tepki gösterir. Aşkının arkasında duran Tunç ise ciddi bir darbe alır.

Beni Affet 720.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Cesur, Berat’ın yaptıklarını öğreniyor.
Kocasına inanmak isteyen Feride’nin, konuşmak için gelen Cüneyt’ten duymak istedikleri vardır. Ancak Melis’in şirkette kalacağını söyleyen Cüneyt, Feride’yi daha da öfkelendirir. Cüneyt sonunda karsına yaptıklarının nedenini anlatmaya karar verir. Ailelerinin karşısına el ele çıkan Tunç ve Eylül, beklediklerinden daha büyük bir tepki görürler.
 
Aykut’un susması için elinde ne varsa veren Bahar’ın huzuru iyice kaçar. Karısının yaşadıklarından habersiz olan Kemal, onu yeni patronuyla tanıştırmak ister. Karı kocayı takibe alan Aykut, paranın kokusunu alır. Gizlice Aykut’un evine giren Cesur ise Berat’ın Bahar’a yaptıklarını öğrenir.

Beni Affet 719.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Tunç, Eylül ile birlikteliğini açıklamaya karar veriyor.
Bahar’a şantaj yapan Aykut, ona neler yapabileceğini göstermek için ailesinin içine kadar girer. Aykut’un nefesini ensesinde hisseden Bahar’ın kaçacak yeri yoktur. Öte yandan büyük aşkı Bahar’ı kaçırmak isteyen Cesur, Bahar’ın yanında gördüğü Aykut’un kim olduğuna anlam veremez. Kader’in Sait’le birlikte olduğunu öğrenen Umut, Sait’le konuşmak ister.
 
Feride’nin Cüneyt’e olan güveni Melis meselesi yüzünden sarsılır. Cüneyt ise gerçekleri ortaya çıkartabilmek için Melis’i savunur gibi görünürken, herkesi karşısına alır. İki ailenin bir araya gelmesini fırsat bilen Tunç, Eylül’le olan birlikteliğini açıklamak ister. Eylül’de Tunç’u yalnız bırakmaz.

Beni Affet 718.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Melis’in elindeki koz ne?
Osman ve Aziz ailelerini bir araya getirerek sorunları çözmeye çalışırlar. Osman buluşmaya gelen Melis’i şirketten kovmak ister, ancak Melis’in elinde sağlam bir koz vardır. Cüneyt, karısını geri kazanmak için Melis’i yanında tutmaktan yanadır. Nalan’ın oyunlarından habersiz olan Feride ise Cüneyt’e Melis konusunda hesap sorar.
 
Aykut’un tehditlerinden kurtulmak isteyen Bahar, Berat’ın kendisine geçmişte zorla sahip olduğu gerçeğini Kemal’e anlatmaya karar verir. Ancak Aykut buna izin vermemekte kararlıdır. Aykut sonunda kendisini Kemal’e gösterir. Öte yandan Kader ve Sait’in konuşmasını duyan Umut, duydukları karşısında neye uğradığını şaşırır.

Beni Affet 717.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Aykut, Bahar’ı iyice köşeye sıkıştırıyor.
Bahar’ın büyük sırrını bilen Aykut, onu iyice köşeye sıkıştırır. Aykut’un istediği parayı bulmak için uğraşan Bahar’ın aklında bir fikir vardır. Kocasından gizli olarak Aykut’a para veren Bahar, Kemal’in sorularıyla karşılaşır. Kader heyecanla nikah hazırlıklarına başlarken, Kader’le evlenmek istemeyen Sait, bahaneler üretir.
 
Nalan ve Melis’in çevirdiği oyunlar nedeniyle kendisini kapana kısılmış hisseden Cüneyt, Melis’i yanında tutarak olayları çözmeyi amaçlar. Nalan çaktırmadan Feride’yi Cüneyt hakkında dolduruşa getirmeye devam eder. Ne olursa olsun kocasını savunan Feride’nin Nalan’dan öğrendikleri canını acıtır.

Beni Affet 716.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Cüneyt, Osman ve Zühre’nin karşısına çıkıyor.
Son gücünü de karısı Feride’yle konuşmak için harcayan Cüneyt, Feride’ye kendini anlatmak için çabalar. Ancak Feride arkasından iş çevirdiğini düşündüğü Cüneyt’e kırgındır. Eylül Cüneyt’in ailesini suçlarken, Melis’le yaptığı iş gezisini babasının ayarladığını öğrenen Cüneyt, Osman ve Zühre’nin karşısına dikilir.
 
Berat’ın Bahar’a yaptığı kötülüğü Kemal’e anlatmaya karar veren Kardelen, Kemal’le buluşmak ister. Kardelen’in niyetini öğrenen Bahar ne yapacağını şaşırırken, Bahar’ı tehdit eden Aykut ise planlarının suya düşmesini istemez. Öte yandan Kader, Sait’le bir an önce evlenmek ister.

Beni Affet 715.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Bahar, Kader’le birlikte Kardelen’i köşeye sıkıştırıyor.
Cüneyt’in durumu gittikçe ağırlaşmış, bunu fırsat bilen Melis Cüneyt’in yanından ayrılmamıştır. Ancak Cüneyt’in aklındaki tek isim Feride’dir. Cüneyt’in ailesi endişelenerek onu ziyarete gelir. Aile üyeleri ve Melis arasındaki gerginlik gittikçe tırmanır. Cüneyt karısını geri kazanmak isterken, Feride ise bu olanlarla nasıl başa çıkacağını düşünür.
 
Bahar, Aykut’un tehditlerinden sonra, Kemal ve oğlu Yusuf’la yaşadığı mutlu hayatın ellerinden kayıp gitmesinden korkar. Bu sırada Aykut ve Kardelen ilişkisini öğrenen Bahar, Kader’le birlikte Kardelen’i köşeye sıkıştırır. Öte yandan Umut’un kaza geçirdiği haberini alan Sevgi ve Leyla, soluğu hastanede alırlar.

Beni Affet 714.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Kemal’in sürprizi karşısında Bahar şok oluyor!
 
Kemal karısına anlamlı bir sürpriz yapmak ister. Ancak Kemal’in sürprizi karşısında neye uğradığını şaşıran Bahar, kendisini bir anda geçmişin karanlık koridorlarında bulur. Bahar büyük bir şok yaşarken, Kemal ise Bahar’a ne olduğunu anlamaya çalışır. Leyla, Sait’in tehditleri nedeniyle çok sevdiği kocasını kendinden soğutma çabalarına devam eder.
 
Feride Cüneyt’in kendisinden habersiz yaptıklarından dolayı çok üzgündür. Osman ve Zühre bu konuda kendilerini suçlayarak Feride’yi ziyarete gelirler. Ancak Feride’yi Cüneyt’in suçsuz olduğuna inandırmak o kadar kolay değildir. Hastalanan Cüneyt ise yanında yine Melis’i bular ve ona tepki gösterir.

Beni Affet 713.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Feride, Cüneyt’i evden kovuyor!
Feride’nin tepkisi karşısında savunmaya geçen Cüneyt, kendisine bir türlü inandıramaz. Eylül’ün de Cüneyt’i suçlamasıyla olay büyür. Cüneyt’in arkasından iş çevirdiğine inanamayan Feride, sonunda onu evden kovar. Ortalığı karıştırmak için elinden geleni yapan Nalan’ın ise Zühre’ye verecek bir haberi vardır.
 
Berat’ın geçmişte kendisine yaptığı kötülüğün ortaya çıkması tehlikesiyle karşı karşıya olan Bahar büyük bir endişe içindedir. Kemal yeni işinin de verdiği heyecanla karısıyla baş başa vakit geçirmek isterken, Aykut boş durmaz. Kemal sonunda Berat’ın itirafının olduğu kaydı görecek midir? Umut Leyla’nın gece nerede kaldığını araştırmaya koyulur.

Beni Affet 712.Bölüm'de neler yaşanmıştı?
Sait Leyla’yı herkese karşı zor durumda bırakıyor.
Berat’ın Bahar’a zorla sahip olduğunu bilen Aykut Bahar’la bir buluşma ayarlar. Aldığı tehdit karşısında neye uğradığını şaşıran Bahar, Kardelen’in de bu işin içinde olduğundan habersizdir. Bahar Aykut’un iddialarını inkar eder. Sait ise Leyla’yı, kocası Umut’a ve ailesine karşı zor durumda bırakmaya devam eder.
 
Nalan ve Eylül’ün dolduruşuna gelen Feride, Cüneyt’in Melis’le birlikte otelde kalmasına çok öfkelenir. Karısının yanına geri dönen Cüneyt, Feride’nin büyük bir tepkisiyle karşılaşır. Bu işte parmağı olan Osman ise yaptığından pişman olur.

Oyuncu Kadrosu:

Gaye Turgut-Bahar Kayacan Kozan

Klasik tabirle 'fakir ama gururlu' kızımız. Hem çalışıyor, hem hukuk okuyor. Hem de ailesini ayakta tutmaya çalışıyor. Mehmet Kemal'i canından çok sevmesine rağmen, kişiliğinden ve gururundan milim taviz vermiyor. Onun için dürüstlük ve kişiliği her şeyden önemli. Osman'ın diş geçiremediği tek karakter Bahar. Nitekim ilerde çocuğunu da tek başına büyütecek.

Murat Danac-Cüneyt Kozan

Ailenin büyük oğlu. Babasına ve kurallarına ses çıkaramamış bu güne kadar. Geçmişte yaşadığı bir gönül hikayesinden dolayı kalbi kırık ve kadınlara mesafeli. Feride'nin masumiyetine vuruluyor en çok. Ve burada da babası çıkıyor karşısına. İlk defa babasına isyan ediyor Cüneyt.

Mert Altınışık-Mehmet Kemal Kozan

Ailenin en küçük ve en başına buyruk ferdi. Babasının kurallarını asla takmamış bu güne kadar. Ona bu ayrıcalığı biraz da abisi Cüneyt sağlamış. Kardeşi özgür olsun diye o kendini şirkete hapsetmiş aslında. Çocukluk arkadaşı Handan ile sözlü Kemal. Ama hayat karşısına Bahar'ı çıkarıyor. Ve o günden sonra her mevsim bahar oluyor Kemal için… Kemal söylediği küçük yalanların başına ne büyük dertler açacağını anladığında ise, mevsim çoktan sonbahar a dönüyor.

Şeyma Korkmaz-Feride Keskin / Melek Güner

Bir su damlası kadar güzel ve saf. Bir çiçek kadar narin ve kırılgan. Zühre'nin uzak akrabasından kalan bir aile yadigarı. Cüneyt onun bu saflığını seviyor. Ama Eylül bu evrene girince önce Feride'yi zehirliyor. Ve onu Cüneytten uzaklaştırıyor. Geçen zamanla Feride hem hayata direnmeyi öğreniyor, hem de aşkına sahip çıkmayı. En büyük rakibesi Eylül… Ama onların arasında başka bir bağ daha var. Hem de uzuun yıllar öncesine dayanan bir bağ.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER