HaberlerTelevizyonArka Sokaklar 289.Bölüm Fragmanı ve Özeti Tıkla - İzle / VİDEO

Arka Sokaklar 289.Bölüm Fragmanı ve Özeti Tıkla - İzle / VİDEO

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve beğeni ile takip edilerek sevilerek izlenen dizi Arka Sokaklar 288.bölümü ile izleyici kitlesi ile buluşuyor.Arka Sokaklar Dizisi 288.bölüm fragmanı yayınlandı.Arka Sokaklar 288.bölüm fragmanı web sitemizdeki yerini aldı.Arka Sokaklar son bölüm 288.bölüm fragmanı sitemizde izleyebilirsiniz.Arka Sokaklar 288.bölümde neler olacak neler yaşanacak? İşte BArka Sokakla

Arka Sokaklar 289.Bölüm Fragmanı ve Özeti Tıkla - İzle / VİDEO

Arka Sokaklar 288.Bölüm Fragmanı ve 15.Bölüm Özeti

Mesut, Ayşegül adlı genç bir kız tarafından sırtından bıçaklanıyor.Vedat Müdür birikmiş izinlerini kullanıp, emekliye ayrılmaya karar verir. Emeklilik dilekçesini verdiğini söylemek için de Rıza"nın yanına uğrar.

Tüm ekip bu duruma üzülür, asıl merak konusu Vedat Müdür"ün yerine kimin geleceğidir. Ekip uyuşturucu dağıtıcısı Lemi ve çetesini çökertmek için emniyette toplantılarını yaparken, içeriye merakla beklenen yeni Emniyet Müdür Yardımcı girer.

Arka Sokaklar 288.Bölüm Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın..!

Herkes gelenin Serdar Taşpınar (Volkan Ünal) olduğunu görünce kala kalır.Mesut ve Tunç, yolda seyir halinde ilerlerken birden önlerine, elinde el arabası ile kağıt, şişe toplayan İhsan çıkar ve ona çarparlar.

İhsan sarhoştur ve kendini ansızın yola atmıştır. Mesut hemen İhsan"ı hastaneye götürür. Önemli bir şey yoktur. İhsan da hastanede, yola birden kendi atladığını, gelen aracı görmediğini söyleyince iş uzamaz.

Ancak İhsan"ın kızı Ayşegül hastaneye geldiğinde Mesut"a diklenir. “Yasal haklarımızı biliyoruz ne yapmak gerekiyorsa yapacağız” der.” Ayşegül"ün planı Mesut"tan şikayetçi olmaktır.

Ayşegül üniversite arkadaşlarından Hüseyin"in ev sahibiyle ilgili problemi duyunca, bütün arkadaşları duruma el koymak isteyip, ev sahibinin kapısına dayanırlar. Olay büyüyünce mahalleye polis gelir. Gelen ekibin içerisinde Mesut da vardır.

Ayşegül"ü tanıyınca onun nezarete alınmamasını sağlar. Ayşegül bu durumu içerler, kendisinin kayırıldığını ve korunmaya ihtiyacı olmadığını düşünüp, bir gece Mesut"u takip eder ve en savunmasız anında onu sırtından bıçaklar.

Arka Sokaklar 287.Bölüm Fragmanı İZLEYİN..!

KAYNAK: Haber Yurdum 

YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER