HaberlerSporYanal: Bizi rakiplerimizden daha çok ligin sonundaki yerimiz ilgilendiriyor

Yanal: Bizi rakiplerimizden daha çok ligin sonundaki yerimiz ilgilendiriyor

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, pazar günü Galatasaray ile oynayacakları maçta taraftarların desteğine çok ihtiyaçları olacağını söyledi. Rakiplerinin durumunun kendilerini ilgilendirmediğine vurgu yapan tecrübeli hoca, kalan haftaları kayıpsız geçmeleri gerektiğinin altını çizdi.

Yanal: Bizi rakiplerimizden daha çok ligin sonundaki yerimiz ilgilendiriyor

Yanal, bordo mavili kulübün Medya Merkezi aracılığı ile yaptığı açıklamada, ligde kalan haftaların Trabzonspor için çok önemli olduğuna dikkat çekti. Bu hafta oynayacakları Galatasaray maçında rakiplerinin durumunun kendilerini çok fazla ilgilendirmediğini ifade eden Yanal, "Kalan haftalar bizim için çok önemli ve kayıpsız geçmemiz gerekiyor. Lige verilen arada iyi bir çalışma temposu yakaladık. Bugünden itibaren taktiksel çalışmalarla hazır hale gelmeyi planlıyoruz. Moral olarak iyi durumdayız." dedi.

Pazar akşamı taraftarlara da çok ihtiyaçları olacağını kaydeden Ersun Yanal, "Her zaman desteğini arkamızda hissettiğimiz taraftarlarımızın önünde, iyi bir oyunla Galatasaray maçını kazanmak istiyoruz. Bundan böyle ligin konumunu ve kendi durumumuzu belirleyecek maçlar oynayacağız. Onlardan ilkine çıkıyoruz. Kendi sahamızda bundan sonra oynayacağımız diğer maçları da düşünecek olursak Galatasaray maçında yapacağımız iyi bir başlangıç, sonuç kadar önemli. Bizi rakiplerimizden daha çok ligin sonunda sıralamadaki yerimiz ilgilendiriyor. Bu nedenle bu karşılaşma önemli hale geliyor. Kendi sahamızdaki üstünlüğümüzü devam ettirmek ve ligi en iyi yerde bitirmek istiyoruz." ifadelerini kullandı. (cihan)

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER