HaberlerSporTolga: Rakip 10 kişi kalmışken kazanamadık

Tolga: Rakip 10 kişi kalmışken kazanamadık

Beşiktaşlı futbolculardan Tolga ve Sivok, Fenerbahçe'nin sahada eksik kalmasına rağmen kendilerinden iyi oynadığını söyledi.

Tolga: Rakip 10 kişi kalmışken kazanamadık
Beşiktaşlı futbolculardan Tolga ve Sivok, Fenerbahçe'nin sahada eksik kalmasına rağmen kendilerinden iyi oynadığını söyledi.

Siyah-beyazlı takımın Fenerbahçe ile 3-3 berabere kaldığı karşılaşma sonrasında düzenlenen basın toplantısına katılan kaleci Tolga, "Fenerbahçe eksik kalmasına rağmen iyi oynadılar. Rakip bizden fazla pozisyona girdi. Kazanamadığımız için üzgünüz. Rakibi 10 kişi yakalamışken kazanamadık." dedi.

Tolga, Atiba'nın kendi kalesine attığı gol öncesinde, kendisine faul yapıldığını iddia etti.

Basın toplantısına katılan Sivok ise "İlk yarıyı iyi oynadık. İkinci yarı rakip etkiliydi. Son derece basit oynadılar ve maçı elde etmeyi istediler. Bize baskı yaptılar. Rakip eksik kalmasına rağmen oyunun üstünlüğünü onlara verdik. Galip gelemediğimiz için üzgünüz." diye konuştu.

Tecrübeli oyuncu, Emenike ile yaşadığı pozisyon içinse "Emenike'ye neden yere yatıyorsun dedim. Emenike'nin darbesi olduğu için yere düştüm. Bu pozisyonda hakemin kırmızı kart çıkarması beklenir. 3 metre mesafeden vermedi. Hakemler karar verir. Darbe olduğu için yere düştüm." ifadelerini kullandı.

Başka bir gazetecinin "Necip'in kırmızı kart pozisyonu için ne diyorsun?" sorusuna ise Sivok, " Hakemler hakkında yorum yapmam. Kötü skoru hakeme bağlayamam. Ağlayan karakteri hiçbir zaman çizmedim. Ancak Necip'in pozisyonunu herkes TV'den izledi. Benim şahsi fikrim sarı kart verilmemesi gerekiyordu. Aldığımız skoru bu karara bağlamak mümkün değil. Hakemi suçlamak doğru olmaz." diyerek sözlerini tamamladı.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER