HaberlerSporPlaj Voleybol Turnuvası kuraları çekildi

Plaj Voleybol Turnuvası kuraları çekildi

Edremit Belediyesi’nin ev sahipliğinde Altınkum Plajı’nda gerçekleştirilecek Epirden Beach Volley 2014 Plaj Voleybolu Turnuvası'nın kuraları Belediye Başkanı Kamil Saka’nın makamında yapıldı. Edremit Belediyesi’nin ev sahipliğindeki turnuva 26-29 Haziran tarihleri arasında Edremit’in Altınkum Plajı’nda gerçekleştirilecek. Turnuvanın kura çekimi Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın makamında gerçekleştirildi. Türkiye’nin plaj voleybolu dalında 22 yıldır sürdürdüğü organizasyonlar ile en önemli

Plaj Voleybol Turnuvası kuraları çekildi
Edremit Belediyesi’nin ev sahipliğinde Altınkum Plajı’nda gerçekleştirilecek Epirden Beach Volley 2014 Plaj Voleybolu Turnuvası'nın kuraları Belediye Başkanı Kamil Saka’nın makamında yapıldı.
Edremit Belediyesi’nin ev sahipliğindeki turnuva 26-29 Haziran tarihleri arasında Edremit’in Altınkum Plajı’nda gerçekleştirilecek. Turnuvanın kura çekimi Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın makamında gerçekleştirildi. Türkiye’nin plaj voleybolu dalında 22 yıldır sürdürdüğü organizasyonlar ile en önemli turnuvası olan Epirden Beach Volley Turnuvası’na bu yıl Edremit ev sahipliği yapacak. 26-29 Haziran 2014 tarihleri arasında Edremit’e bağlı Zeytinli Mahallesi’nin Altınkum plajında gerçekleştirilecek olan Epirden Beach Volley 2014 Bayanlar Plaj voleybolu turnuvasında toplam 8 ülke mücadele edecek. Türkiye ile birlikte 7 ülkenin toplam 11 takım halinde yarışacağı turnuvanın kura çekimi Edremit Belediyesi’nde gerçekleştirildi. Fikstüre göre ilk gün Romanya-Türkiye 2, Slovakya-Ukrayna, Kosova-Türkiye 1, Fransa-Ukrayna 3 maçları oynanacak.

    Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka,Türkiye, Sırbistan, Kosova, Ukrayna, Romanya, Slovakya, Fransa, Amerika İngiltere Karması ve Amerika Rusya Karması takımlarından oluştuğunu ifade ederek “Takımlarımızı mitolojinin, yeşilin ve mavinin buluştuğu Edremit’te ağırlamak ve bu spor etkinliğine ev sahipliği yapmak bize mutluluk veriyor. Sporcularımıza kazasız bir turnuva diliyorum.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER