HaberlerSporOlcan Adın, dördüncü yıldızı takmak istiyoruz

Olcan Adın, dördüncü yıldızı takmak istiyoruz

Bursaspor-Galatasaray maçından sonra konuşan Galatasaraylı Olcan Adın, eleştirilere kulak asmadan dördüncü yıldız yolunda gideceklerini belirtti.

Olcan Adın, dördüncü yıldızı takmak istiyoruz
Bursaspor-Galatasaray maçından sonra konuşan Galatasaraylı Olcan Adın, eleştirilere kulak asmadan dördüncü yıldız yolunda gideceklerini belirtti.

Galatasaraylı yıldız oyuncu Olcan Adın, 2-0 kazandıkları Bursaspor maçından sonra yaptığı değerlendirmede, yeni sezonun tüm takımlara hayırlı olması dileğinde bulunken, "İlk yarı istediğimiz oyunu oturtamadık, havanın verdiği bir sıcaklık, oyuna konsantre anlamında biraz sıkıntı yaşadık. Fakat ikinci yarıda istediğimiz oyunu oturtuk ve pozisyonlarda bulduk. İkinci yarıda bulduğumuz pozisyonlar sayesinde maçı da 2-0 kazandık. Dediğimiz gibi bu sene çok önemli bizim adımıza. İnşallah bütün maçlarda da en iyi şekilde oynayıp dördüncü yıldızı takmak istiyoruz." dedi.

Fenerbahçe maçından sonra yapılan eleştirilerin sorulması üzerine ise Adın, "Yani tabii ki eleştiriler olacak, fakat biz Fenerbahçe maçında da iyi mücadele ettik. O maçta da 120 dakika 0-0 bitti ve penaltılarla kaybettik. Tabii ki eleştiriler olacak fakat biz eleştirilere hiç bir şekilde kulak asmayıp, kendi işimizi yapacağız ve bu sene performansımızı katlaya katlaya takım olarak istediğimiz hedefe ulaşacağız." şeklinde konuştu.

Olcan Adın, yedek kalmasıyla ilgili soruya da, "Yani bu hocamızın takdiri, lig uzun bir maraton, oynarım, oynamam, belki kadroya giremem, belki hiç kadroda olurum oynamam. Bu tamamen hocamızın takdiri. Ama ben oyuna girdiğimiz zaman oynadığım zaman elimden gelen mücadeleyi göstereceğime söz veriyorum." cevap verdi.

Başarılı futbolcu attığı golün ofsayt olduğu şeklinde ki eleştirilere ise; "Yani ben golün tekrarını izlemedim, bana ofsayt gibi gelmedi açıkçası, benim adıma da kola bir gol oldu. Golden sonra ise tepkim olmadı, öyle bir hırsım vardı içinde hırsımı yansıttım." şeklinde konuşmasını tamamladı.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER