HaberlerSporNilüfer Kolej Spor, Wushu da Bursa 2. oldu

Nilüfer Kolej Spor, Wushu da Bursa 2. oldu

Bursa Macide Kahraman İlkokulu öğrencileri yapılan Wushu minikler ve yıldızlar il şampiyonasında 3 altın, 3 gümüş ve 2 bronz madalya aldı.Bursa Nilüfer Kolej Gençlik ve Spor Kulübü'nde mücadele eden Macide Kahraman İlkokulu öğrencileri...

Nilüfer Kolej Spor, Wushu da Bursa 2. oldu
Bursa Macide Kahraman İlkokulu öğrencileri yapılan Wushu minikler ve yıldızlar il şampiyonasında 3 altın, 3 gümüş ve 2 bronz madalya aldı.

Bursa Nilüfer Kolej Gençlik ve Spor Kulübü'nde mücadele eden Macide Kahraman İlkokulu öğrencileri aldıkları madalyalarla başarıya ambargo koyarken, takım olarak da il 2.’lik kupasını aldı.

Macide Kahraman İlkokulu müdürü Feyzullah Çarkcı, öğrencilerini dersleri yanında bilim, sanat ve spor alanlarında da desteklediklerini ifade etti. Feyzullah Çarkcı, “Yetenekli her öğrencimizin yetenek alanına göre bire bir, veya grupla eğitim yaparak bir üst seviyeye ulaştırmak için eğitim öğretim faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Madalya alan tüm öğrencilerimize, onları destekleyen ailelerine ve yetiştiren öğretmen ve antrenörlerine teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER