HaberlerSporGalatasaray"da 4 günlük izin bitiyor

Galatasaray"da 4 günlük izin bitiyor

Yeni sezon hazırlıklarının yurt dışı etabını tamamladıktan sonra İstanbul’a dönüş yapan Galatasaray’da futbolculara verilen 4 günlük izin yarın sona eriyor. Sarı kırmızılı futbolcular, yarın Florya Metin Oktay Tesisleri’nde toplanarak çalışmalara tekrar başlayacak. Avusturya’da oynadığı iki hazırlık maçında SK Vorwarts Steyr’i 3-1 yenen, Rapid Wien’e 3-1 mağlup olan Galatasaray, Macaristan’da Honved ile oynayadığı karşılaşmayı ise 2-1 kazanmıştı.

Galatasaray"da 4 günlük izin bitiyor
Yeni sezon hazırlıklarının yurt dışı etabını tamamladıktan sonra İstanbul’a dönüş yapan Galatasaray’da futbolculara verilen 4 günlük izin yarın sona eriyor. Sarı kırmızılı futbolcular, yarın Florya Metin Oktay Tesisleri’nde toplanarak çalışmalara tekrar başlayacak.

Avusturya’da oynadığı iki hazırlık maçında SK Vorwarts Steyr’i 3-1 yenen, Rapid Wien’e 3-1 mağlup olan Galatasaray, Macaristan’da Honved ile oynayadığı karşılaşmayı ise 2-1 kazanmıştı.

Pazar günkü maçın bitişi ile birlikte izne çıkan oyuncuları, yarın çalışmalara başlayacak. Sarı kırmızılı takım, geçtiğimiz aylarda Soma’da meydana gelen maden faciasında hayatını kaybeden ailelere destek olmak amacıyla 6 Ağustos’ta İzmir’de İspanya şampiyonu Atletico Madrid ile karşılaşacak.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER