HaberlerSporFikret Orman: Futbol şansı yanımızda olmalı

Fikret Orman: Futbol şansı yanımızda olmalı

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Şampiyonlar Ligi Play off mücadelesinde karşılaşacakları Arsenal maçı için, takımın havasının iyi olduğunu ve şansın da kendilerinden yana olması gerektiğini söyledi.

Fikret Orman: Futbol şansı yanımızda olmalı
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Şampiyonlar Ligi Play off mücadelesinde karşılaşacakları Arsenal maçı için, takımın havasının iyi olduğunu ve şansın da kendilerinden yana olması gerektiğini söyledi.

Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri'nde, Jolly Tur ile yapılan sponsorluk anlaşması sırasında açıklamalarda bulunan başkan Orman gündeme ilişkin sorulara da cevap verdi. Başkan Fikret Orman, şöyle konuştu:

"Çok önemli bir maç. Rakibimiz çok önemli bir futbol ülkesinde oynuyor. Önemli oyunculara sahipler. Takımımızın havası çok iyi. Futbol şansı diye bir gerçek var. Şansın bizim yanımızda olmasına ihtiyaç var. Beşiktaşlılar çok özlediler böyle maçları. İlk defa 2 senedir Avrupa'da maçlara başladık. İnşallah istediğimizi alırız."

TRANSFERDE KAMUOYUNUN BİLMEDİĞİ İSİMLER DE VAR

Transferlerle ilgili açıklamasında ise Başkan Orman, "Transferlerde birkaç oyuncuyla ilgileniyoruz. Beşiktaş'ın bütçesine uyacak oyuncuları alacağız. Ancak doğru oyuncuları doğru paralarla almak bizim işimiz. Onları doğruca yerine getirmeye gayret ediyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Kamuoyunun bildiği isimlere takılmamak lazım. Başka isimlerde olabilir." diye konuştu.

Başkan Fikret Orman, Jolly Tur ile 3 + 2 yıllık yapılan anlaşma ile kurulan BJK Travel Şirketi'yle kulübün maddi kazanç elde edeceğini ve her maça taraftarlarla birlikte gideceklerini söyledi. Başkan Fikret Orman, şöyle devam etti:

"Bu anlaşma BJK Travel adı altında, Türkiye'nin en büyük turizm şirketlerinden biriyle yapılıyor. İnşallah tüm deplasmanlara taraftarlarımızla birlikte gitme imkanı sağlanacak. Bunu da Jolly Tur'un desteğiyle yapacağız. Hem indirim hem de hep birlikte maçlarımıza gideceğiz. Kulübümüze maddi destek sağlanacak olan bu anlaşma bir süredir gündemimizdeydi. Allah utandırmasın hayırlara vesile olsun." dedi.

Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar da anlaşmayla ilgili yaptığı açıklamada, "Turizm sektöründe lider firmamız BJK kulübü arasındaki, bu anlaşmayla gurur duyuyoruz. BJK Travel şirketiyle amacımız, taraftarlarımızın bizimle birlikte konforlu bir seyahat etmeleri olacak. Çok özel indirimler ve fırsatlar buna dahil olacak ve kulübe katkı sağlanacak." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER