HaberlerSporErsan Gülüm: Feyenoord bizden korksun

Ersan Gülüm: Feyenoord bizden korksun

Beşiktaşlı Ersan Gülüm, Şampiyonlar Ligi ön elemesindeki rakipleri Feyenoord'tan korkmadıklarını onların kendileriden korkmasını gerektiğini söyledi. İngiltere kampı sırasında BJK TV’nin sorularını cevaplayan tecrübeli oyuncu, keyifli bir kamp döneminin yaşandığını belirterek, “İlk kampta güç topladık, İngiltere kampında da bol bol maç yaparak gücümüzü test ediyoruz. Umarım ciddi bir sakatlık olmadan kampı tamamlayacağız. Üç kulvarda yer alacağız. Yeni sezon için verimimi artırmaya çalışıyorum.”

Ersan Gülüm: Feyenoord bizden korksun
Beşiktaşlı Ersan Gülüm, Şampiyonlar Ligi ön elemesindeki rakipleri Feyenoord'tan korkmadıklarını onların kendileriden korkmasını gerektiğini söyledi.
İngiltere kampı sırasında BJK TV’nin sorularını cevaplayan tecrübeli oyuncu, keyifli bir kamp döneminin yaşandığını belirterek, “İlk kampta güç topladık, İngiltere kampında da bol bol maç yaparak gücümüzü test ediyoruz. Umarım ciddi bir sakatlık olmadan kampı tamamlayacağız. Üç kulvarda yer alacağız. Yeni sezon için verimimi artırmaya çalışıyorum.” diye konuştu.
Şampiyonlar Ligi ön elemesinde eşleştikleri Feyenoord takımı hakkında ise Ersan Gülüm, şu değerlendirmeyi yaptı:
“Bizim kalitemiz ortada. Feyenoord’dan korkmuyoruz, onlar bizden korksun. Avrupa’da oynamayı özledik. Turu geçmek için ne gerekiyorsa yapacağız. İnşallah şampiyonlar ligine katılacağız. Avrupa maçlarına taraftarlarımızla çıkınca statta bambaşka bir atmosfer oluyor. Bize güvensinler. Rakibimize nasıl bir taraftar olduğumuzu gösterelim.”
    Yıldız oyuncu, bu sezon ligde şampiyon olmak istediklerini, Avrupa Arenası’nda da gidebildikleri yere kadar gitmek istediklerini sözlerine ekledi.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER