HaberlerSporEgemen Korkmaz: 20-25 gün sonra çalışmalara başlayacağım

Egemen Korkmaz: 20-25 gün sonra çalışmalara başlayacağım

Sakatlığından dolayı uzun süredir Fenerbahçe formasından uzak kalan başarılı defans oyuncusu Egemen Korkmaz, 20-25 gün sonra çalışmalara başlayabileceğini söyledi.

Egemen Korkmaz: 20-25 gün sonra çalışmalara başlayacağım
Sakatlığından dolayı uzun süredir Fenerbahçe formasından uzak kalan başarılı defans oyuncusu Egemen Korkmaz, 20-25 gün sonra çalışmalara başlayabileceğini söyledi.

FB TV’ye konuşan Egemen Korkmaz, geçen sezonun en iyi defans oyuncularından biri seçilmesinin kendisini çok sevindirdiğini de belirtti. Egemen Korkmaz, "Taraftarlarımızın oylarıyla böyle bir ödüle layık görülmüşüz. Öncelikle hepsine teşekkür ederim. Son dönem benim için biraz kötü geçti ama sonuç olarak şampiyon olmamız beni çok mutlu etti. Hep beraber bunun coşkusunu yaşadık geçen sene. Bu senenin tekrar etmesi umuduyla diyelim ve öyle başlayalım. Ben her ne kadar arkadaşlarımla beraber değilsem de onlara elimden geldiğince dışarıdan destek olmaya çalışacağım, en kısa sürede de yanlarına geçmeyi düşünüyorum. Herhalde tedavi sürecimle ilgili bir 20-25 günlük bir dönemim daha var. Onu atlatırsam, bir aksilik olmazsa çalışmaya başlayacağım, ben de sabırsızlıkla bekliyorum." diye konuştu..

"BU TARZ ORGANİZASYONLAR DEFANS OYUNCULARINI OLUMLU ETKİLİYOR"

Kazandığı ödül hakkında da Egemen, "Tabii ki bizim adımıza kesinlikle çok sevindirici. Bir de işin ayrı bir boyutu. Futbol biliyorsunuz gol üstüne kurulu bir oyun. Hücum oyuncuları, atak oyuncuları daha çok ön plandalar. Kaleci de kısmen bizlere göre biraz daha ön planda. Bu tarz organizasyonların olması, defans oyuncularını da mutlaka olumlu şekilde etkiliyordur. Ben kendi adıma çok sevindim böyle bir şeyden dolayı. Bir çok defans oyuncusu var ve bizi layık görmüşler, hepsine teşekkür ederim. Çok fazla ayakta duramadığım için organizasyonda bulunamadım ben. Bir dahaki sene sağlam bir şekilde katılacağım oraya, inşallah." diye konuştu.

"LİGE İYİ BİR BAŞLANGIÇ YAPACAĞIZ"

Yeni sezon öncesi temennisi de dile getiren Egemen Korkmaz, "Ben aralarında olamayacağım ama; son maçı da seyrettim ve arkadaşlarımın çoğu çok hazır. Tabii ben kendi gözümle bakıyorum olaya. Lige iyi bir başlangıç yapacağımızı tahmin ediyorum. Tabii hep sonlar önemli ama başlangıçlar da yine aynı şekilde önemli bence. İyi bir başlangıç ve yine aynı şekilde devam ederiz umarım." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER