HaberlerSporEboue: Galatasaray'ın sözleşmeli futbolcusuyum

Eboue: Galatasaray'ın sözleşmeli futbolcusuyum

Galatasaraylı Emmanuel Eboue, sarı-kırmızılı takım ile bir yıl daha sözleşmesinin bulunduğunu söyledi. Ortaköy'de sponsorunun düzenlemiş olduğu etkinliğe katılan yıldız futbolcu, Galatasaray'daki durumu hakkında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Sezon başında teknik direktör Cesare Prandelli tarafından takımın yurt dışı kamp programına dahil edilmeyen ve A takımla birlikte antrenmanlara çıkmayan tecrübeli oyuncu, sarı-kırmızılı kulüp ile bir yıl daha sözleşmesinin olduğunu belirterek, "Y

Eboue: Galatasaray'ın sözleşmeli futbolcusuyum
Galatasaraylı Emmanuel Eboue, sarı-kırmızılı takım ile bir yıl daha sözleşmesinin bulunduğunu söyledi.

Ortaköy'de sponsorunun düzenlemiş olduğu etkinliğe katılan yıldız futbolcu, Galatasaray'daki durumu hakkında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Sezon başında teknik direktör Cesare Prandelli tarafından takımın yurt dışı kamp programına dahil edilmeyen ve A takımla birlikte antrenmanlara çıkmayan tecrübeli oyuncu, sarı-kırmızılı kulüp ile bir yıl daha sözleşmesinin olduğunu belirterek, "Yarın transferin son günü. Benim Galatasaray ile bir sene daha sözleşmem var. Galatasaray'ın futbolcusuyum ve burada olmaktan ve Galatasaraylı olmaktan mutluyum. Hayatın ne getireceği belli olmaz. Yarın ne olup olmayacağına bakacağız." dedi.

Her hangi bir kulüp ile transfer görüşmesi yapıp yapmadığı sorusuna ise Fildişi Sahilli oyuncu, "Ben ketum bir insanım. Sessizim ve konuşmayı sevmiyorum. Herşeyi Allah biliyor. Galatasaray'ı da çok seviyorum. Bundan sonra ne olacağını Allah bilir." diye cevapladı.

Tecrübeli oyuncu, Galatasaray'da görev yaptığı üç yıl boyunca iyi işler de yaptığını ifade etti.

ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE ARSENAL İLE AYNI GRUPTA YER ALMASI

Öte yandan Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray'ın eski takımı Arsenal ile aynı grupta yer almasını ise Eboue, şöyle yorumladı:

"Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray, Arsenal ile aynı grupta yer aldı. Arsenal'ın çıkmasına çok sevindim. Futbolda her zaman kendinize inanmanız gerekir. Galatasaray'ın başarılı olacağına inanıyorum."

Bu arada Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi play-off turunda Arsenal ile oynadığı maçlarda göstermiş olduğu performansın iyi olduğunu kaydeden savunma oyuncusu, sözlerini şöyle tamamladı:

"Beşiktaş, Arsenal karşısında hem İstanbul'da hem de Londra'da çok iyi oynadı. Biraz şansları olsa Şampiyonlar Ligi'nde gruplarda yer alabilirlerdi. Ama ben Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'nde iyi perfornmans göstereceğine inanıyorum."

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER