HaberlerSporDidier Drogba: Sezon sonunda şampiyonluk kutlamalarına ben de geleceğim

Didier Drogba: Sezon sonunda şampiyonluk kutlamalarına ben de geleceğim

Galatasaray'ın eski yıldız futbolcusu Didier Drogba, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde eski takım arkadaşlarını ziyaret etti. Ziyaret sırasında kısa bir açıklama yapan Drogba, sezon sonunda şampiyonluk kutlamalarına da geleceğini söyledi.

Didier Drogba: Sezon sonunda şampiyonluk kutlamalarına ben de geleceğim

Geçtiğimiz sezon Galatasaray forması giyen ve bu sezon başında sarı kırmızılı takımdan ayrılarak İngiltere Premier Lig ekiplerinden Chelsea'ye transfer olan Fildişili yıldız oyuncu Didier Drogba bugün İstanbul'a geldi ve Florya Metin Oktay Tesisleri'nde eski takım arkadaşlarını ziyaret etti.

Antrenmanda bütün futbolcularla tek tek sarılarak hasret gideren yıldız futbolcu, "Sezon sonu Galatasaray'ın şampiyon olması için hepimiz takımı desteklemeliyiz. Bu takım şampiyonluğa inanmış. Sezon sonundaki şampiyonluk kutlamalarına ben de geleceğim." diyerek şöyle konuştu:

"Buraya geldiğim için çok mutluyum. Arkadaşlarımı ve Umut'un doğum gününü gördüm. İyi bir zamanlama oldu. Bu takımın bir hayali var. Şampiyon olacağımıza inanıyorum. Hepimizin bu takımı çok iyi desteklemesi gerekiyor. Sezon sonu şampiyon olduğumuzda kutlamalara gelmek istiyorum.

Chelsea'de de şampiyonluk yarışı bizim için oldukça zor olacak. Manchester United ve Arsenal gibi takımlarla karşı karşıya geleceğiz. Bu maçlar hiç de kolay olmayacak. Ama biz kalan maçlarımızı kazanıp şampiyon olmak istiyoruz.​" (cihan)

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER