HaberlerSporBüyükşehir Belediyespor Manisaspor'a bedelsiz iki futbolcu verdi

Büyükşehir Belediyespor Manisaspor'a bedelsiz iki futbolcu verdi

Manisa Büyükşehir Belediyespor, Oğuzhan Palaz ve Yağız Can Ayrüke’yi, yetiştirme bedeli almaksızın PTT 1. Lig ekibi Manisaspor’a verdi. Bununla ilgili olarak Manisa 19 Mayıs Stadı’nda düzenlenen imza töreninde konuşan Manisaspor Başkanı Abdullah Mergen, Büyükşehir Belediyespor Başkanı Cenk Ergün’ün Oğuzhan ve Yağız’ın yetiştirme bedellerini talep etmemesinin, kendilerine ciddi anlamda katkı sağladığını söyledi. Mergen, “Manisaspor Başkanı olarak, camiamız olarak kendilerine bu anlamda teşekkür e

Büyükşehir Belediyespor Manisaspor'a bedelsiz iki futbolcu verdi
Manisa Büyükşehir Belediyespor, Oğuzhan Palaz ve Yağız Can Ayrüke’yi, yetiştirme bedeli almaksızın PTT 1. Lig ekibi Manisaspor’a verdi. Bununla ilgili olarak Manisa 19 Mayıs Stadı’nda düzenlenen imza töreninde konuşan Manisaspor Başkanı Abdullah Mergen, Büyükşehir Belediyespor Başkanı Cenk Ergün’ün Oğuzhan ve Yağız’ın yetiştirme bedellerini talep etmemesinin, kendilerine ciddi anlamda katkı sağladığını söyledi. Mergen, “Manisaspor Başkanı olarak, camiamız olarak kendilerine bu anlamda teşekkür ediyorum. Bundan sonra da ilişkilerimizin bu anlamda devam etmesini diliyorum.” dedi.

Başkan Ergün de Manisaspor’a rakip olmadıklarını ve asla rakip olmayı düşünmediklerini söyledi. Ergün, “İlk günden beri bir pilot takımımız olsun profesyonel liglerde diye uğraşıyoruz. Altyapı gruplarındaki bu çocukların akademi liginde oynayıp daha tecrübeli, daha kendilerine güvenli bir şekilde Manisaspor’a geçmesini dilediğimizden dolayı amacımız, bundan sonra da Manisaspor için elimizden gelen her şeyi yapmak için çalışacağımıza söz veriyorum.” dedi. Manisa Büyükşehir Belediyespor’un, Manisaspor gibi bütün ilin takımı olduğunu dile getiren Ergün, “Her zaman çalışmaya, en iyisini yapmaya devam edeceğiz. Manisaspor’a en iyi katkıları vermeye devam edeceğiz. İnşallah iki kulübümüz de ilelebet var olsunlar. Halkımıza da sesleniyorum, iki kulübümüze de sahip çıksınlar, çünkü şimdi birlik beraberlik zamanı.” diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER