HaberlerSporBeşiktaş'tan Club Brugge ve UEFA Delegesi'ne dostluk yemeği

Beşiktaş'tan Club Brugge ve UEFA Delegesi'ne dostluk yemeği

Beşiktaş Jimnastik Kulubü, UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu rövanş maçı için İstanbul'da bulunan Club Brugge ve UEFA Delegesi'ne dostluk yemeği verdi.Siyah beyazlı kulübün Başkanı Fikret Orman'ın ev sahipliğinde, UEFA Delegesi ve Club Brugge...

Beşiktaş'tan Club Brugge ve UEFA Delegesi'ne dostluk yemeği
Beşiktaş Jimnastik Kulubü, UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu rövanş maçı için İstanbul'da bulunan Club Brugge ve UEFA Delegesi'ne dostluk yemeği verdi.

Siyah beyazlı kulübün Başkanı Fikret Orman'ın ev sahipliğinde, UEFA Delegesi ve Club Brugge yetkililerinin katıldığı dostluk yemeği Akaretler’de bulunan Vogue Restaurant’ta düzenlendi. Dostluk yemeğine, Başkan Fikret Orman, Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil, Futbol Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Erdal Torunoğulları, UEFA Delegesi Dag Vestlund, Club Brugge Sahibi ve Başkanı Bart Verhaeghe, CEO Vincent Mannaert, Genel Sekreter Jacques De Nolf, Kurulsal Direktör Carl Lennerts ve Onursal Yönetim Kurulu Üyesi Chris Caestecker katıldı.

Sıcak bir ortamda gerçekleşen yemek sonunda Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil ve Futbol Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Erdal Torunoğulları, konuklara çeşitli hediyeler takdim etti.

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER