HaberlerSporAlex de Souza Beşiktaş'ta Fikret Orman'la görüştü

Alex de Souza Beşiktaş'ta Fikret Orman'la görüştü

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman, Akaretler’deki kulüp binasında Brezilya’nın Coritiba kulübünün ikinci başkanı Andre Luiz Macias ve kulübün iyi niyet elçisi, Fenerbahçe'nin eski Brezilyalı futbolcusu Alex de Souza’yı ağırladı.

Alex de Souza Beşiktaş'ta Fikret Orman'la görüştü
Ziyarette Başkan Fikret Orman’ın yanı sıra; İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanı Ahmet Nur Çebi, Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil ve Futbol Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Erdal Torunoğulları da yer aldı.
 
Beşiktaş ile Coritiba kulübü arasında yapılabilecek işbirliği konularının ele alındığı ziyaret hakkında Başkan Fikret Orman BJK TV’ye yaptığı açıklamada, "Coritiba kulübü bizi ziyaret etti. Aramızda bir işbirliği yapabilir miyiz onu konuştuk. Çok memnun olduk. Alex, ünlü bir futbolcu. Her ne kadar rakibimizle de anılsa Türk insanının sevdiği centilmen bir oyuncu." dedi.
 
Sıcak bir ortamda geçen ziyaretin sonunda Coritiba ikinci başkanı Macias, Başkan Fikret Orman’a Coritiba kulübünün formasını hediye etti. Başkan Fikret Orman’ın futbol takımının imzaladığı Beşiktaş formasını Macias’a hediye etmesi sonrası çekilen toplu hatıra fotoğrafıyla ziyaret sona erdi. (cihan)

İLGİLİ HABERLER

SIRADAKİ HABER