HaberlerSiyasetSaadet Partisi Malatya İl Başkanlığından HÜDA-PAR İl Başkanlığına ziyaret

Saadet Partisi Malatya İl Başkanlığından HÜDA-PAR İl Başkanlığına ziyaret

Saadet Partisi Malatya İl Teşkilatından bir heyet HÜDA-PAR Malatya İl Başkanlığına ziyarette bulundu.

Saadet Partisi Malatya İl Başkanlığından HÜDA-PAR İl Başkanlığına ziyaret

Saadet Partisi Yeşilyurt ilçe Başkanı Sinan Eraslan beraberinde İl ve İlçe teşkilatından bir heyetle HÜDA-PAR Malatya İl Başkanlığı ziyaret etti.

Heyeti, HÜDA-PAR Malatya İl Başkanı Mehmet İlker Dönmezer ile Yeşilyurt ilçe Başkanı Veysel Yıldız kabul etti.

Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette ülkedeki toplumsal meseleler ile Malatya’nın yerel sorunları konuşuldu.

Siyasi partiler ziyaretleri kapsamında il ve ilçe teşkilatı ile birlikte HÜDA-PAR Malatya İl Başkanlığını ziyaret ettiklerini söyleyen Saadet Partisi Yeşilyurt İlçe Başkanı Sinan Eraslan, "Bu süreçte siyasi partileri ziyaret etme sebebimiz, kendileriyle fikir alışverişinde bulunarak onlardan alabileceğimiz pozitif enerjileri kendimize katmak suretiyle sahada neler yapabiliriz diye. Kabullerinden dolayı İl Başkanı Mehmet İlker Dönmezer, Yeşilyurt ilçe Başkanı Veysel Yıldız, İl ve ilçe teşkilatlarına teşekkür ediyoruz." dedi.

Ziyaretlerinden dolayı heyete teşekkür edip çalışmalarında başarılar dileyerek konuşmasına başlayan HÜDA-PAR İl Başkanı Mehmet İlker Dönmezer, "Birbirimizi anlamaya en çok ihtiyaç duyduğumuz bu zamanlarda birbirimizden kopmadan, ülkenin ve insanlığın yararına neler yapılabilirsek bunları ortak akılla çözülmesi gerektiğine kanaat eden bir siyasi hareketiz. Her şeyin doğrusunu biz yaparız, biz biliriz, bize tabi olursanız doğruya ulaşırsınız, bize tabi olmazsanız delalettesiniz anlayışından beriyiz... Siyasi çalışmalarda doğruları ortak akılla birlikte bulma peşindeyiz." İfadelerini kullandı.

Konuşmalarından ardından Saadet Partisi Yeşilyurt İlçe Başkanı Eraslan, Rahmetli Necmettin Erbakan hocanın “Davam” adlı kitabı ile İrfan Yıldız’ın makalelerden oluşan "Erbakan'ı anlamak" kitabını İl Başkanı Dönmezer ile Yeşilyurt ilçe Başkanı Yıldız’a hediye etti.

Ziyaret, karşılıklı iyi temennilerle sona erdi.

İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hatay'da konuştuCumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hatay'da konuştuSaadet Partisi geçim ittifakı acil eylem planını açıkladıSaadet Partisi geçim ittifakı acil eylem planını açıkladıCumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ortak basın toplantısı düzenlediCumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ortak basın toplantısı düzenlediCumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile bir araya geldiCumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile bir araya geldiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'ndan iktidara "salgın" eleştirisiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'ndan iktidara "salgın" eleştirisi
SIRADAKİ HABER