HaberlerSiyasetKılıçdaroğlu, Tutuklu Milletvekili Balbay"ı Ziyaret Edecek

Kılıçdaroğlu, Tutuklu Milletvekili Balbay"ı Ziyaret Edecek

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yarın CHP Milletvekili gazeteci-yazar Mustafa Balbay’ı cezaevinde ziyaret edecek.

Kılıçdaroğlu, Tutuklu Milletvekili Balbay"ı Ziyaret Edecek
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yarın CHP Milletvekili gazeteci-yazar Mustafa Balbay’ı cezaevinde ziyaret edecek.

CHP Genel merkezi'nden yapılan açıklamada, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, yarın Meclis Yeni Yasama yılına başlamadan saat 10.00’da tutuklu CHP Milletvekili gazeteci-yazar Mustafa Balbay’ı cezaevinde ziyaret edeceği bildirildi.

Kılıçdaroğlu'nun Balbay ile cezaevinde görüştükten sonra saat 12.30’da Genel Merkez’de Başbakan Erdoğan'ın açıkladığı, demokratikleşme paketini değerlendirecek bir basın toplantısı düzenleyeceği kaydedilerek daha sonra, TBMM’ye giderek tutukluluk haline son verildiği için tahliye edilen CHP Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Haberal’ın yemin töreninde hazır bulunacağı açıklandı.

İLGİLİ HABERLER

Saadet Partisi geçim ittifakı acil eylem planını açıkladıSaadet Partisi geçim ittifakı acil eylem planını açıkladıCumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ortak basın toplantısı düzenlediCumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ortak basın toplantısı düzenlediCumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile bir araya geldiCumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile bir araya geldiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'ndan iktidara "salgın" eleştirisiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'ndan iktidara "salgın" eleştirisiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, partisinin Gaziantep İl Başkanlığının açılışını yaptıGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, partisinin Gaziantep İl Başkanlığının açılışını yaptı
SIRADAKİ HABER