HaberlerSiyasetİzmir"de Büyük Buluşma

İzmir"de Büyük Buluşma

AK Parti Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin ve beraberindeki heyet, 1 Haziran Cumartesi günü AK Parti Siyasi ve Hukuki İşler başkanları 10'uncu Bölge Eğitim ve Değerlendirme Toplantısı için İzmir’e gelecek.

İzmir"de Büyük Buluşma
AK Parti Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin ve beraberindeki heyet, 1 Haziran Cumartesi günü AK Parti Siyasi ve Hukuki İşler başkanları 10'uncu Bölge Eğitim ve Değerlendirme Toplantısı için İzmir’e gelecek.

AK Parti Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı’nın organize ettiği 10'uncu Bölge Eğitim ve Değerlendirme Toplantısı 1 Haziran Cumartesi günü İzmir Kaya Termal Otel’de yapılacak. Toplantıya; İzmir, Aydın, Balıkesir, Denizli, Manisa, Muğla, Uşak il ve ilçelerinin, ana kademe, kadın kolları ve gençlik kollarının Siyasi ve Hukuki İşler başkanları katılıyor. Toplantının açılış konuşmasını AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin yapacak, ardından saat 11.00’de AK Parti Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar 'Darbeler ve Demokrasi' konusunu işleyecek.

11.45’de yine AK Parti Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı ve MKYK Üyesi Prof. Dr. Yasin Aktay, “Türk Dış Politikasında Yeni Dinamikler” konusunda konuşacak. Öğle arasından sonra saat 13.30’da Milli Savunma Eski Bakanı ve Antalya Milletvekili Vecdi Gönül, “Dışa Bağımlılıktan Kurtuluş Yolunda Savunma Sanayi” konusunda katılımcılara bilgilendirmede bulunacak.

Saat 14.15’te AK Parti Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı ve Amasya Milletvekili Prof.Dr. Naci Bostancı, 'Demokratikleşme ve Çözüm Süreci' konusunu anlatacak. Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı tarafından 10’cusu İzmir’de düzenlenen Eğitim ve Değerlendirme Toplantısı, saat 15.00’te Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’ın 'Hükümet’in İcraatları' konusunda yapacağı konuşma ile son bulacak.

AK Parti Siyasi ve Hukuki İşler Başkanları 10. Bölge Eğitim ve Değerlendirme Toplantısı’nın İzmir’de yapılıyor olmasının oldukça önemli olduğunu belirten AK Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay, “Toplantımızın oldukça görkemli geçmesi ve katılımın en üst seviyede olması için çalışmaları tamamladık. İzmir güzel bir organizasyona ev sahipliği yapacak” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Reform sürecine hep birlikte sahip çıkacağızCumhurbaşkanı Erdoğan: Reform sürecine hep birlikte sahip çıkacağızYeniden Refah Partisi 3'üncü ittifak için görüşmeler yapıyorYeniden Refah Partisi 3'üncü ittifak için görüşmeler yapıyor​Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül Mardin’de konuştu​Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül Mardin’de konuştuSaadet Partisi Malatya İl Başkanlığından HÜDA-PAR İl Başkanlığına ziyaretSaadet Partisi Malatya İl Başkanlığından HÜDA-PAR İl Başkanlığına ziyaret‘Sırası gelmeyen çok sayıda kişiye aşı uygulandı’ iddiası‘Sırası gelmeyen çok sayıda kişiye aşı uygulandı’ iddiası
SIRADAKİ HABER