HaberlerSiyasetİhsanoğlu, güvenlik önlemleri için valiye teşekkür etti

İhsanoğlu, güvenlik önlemleri için valiye teşekkür etti

Seçim çalışmaları için geldiği Kayseri'de vatandaşlarla kucaklaşan cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, ziyaret ettiği Vali Orhan Düzgün’e alınan güvenlik tedbirleri dolayısıyla teşekkür etti.

İhsanoğlu, güvenlik önlemleri için valiye teşekkür etti
Seçim çalışmaları için geldiği Kayseri'de vatandaşlarla kucaklaşan cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, ziyaret ettiği Vali Orhan Düzgün’e alınan güvenlik tedbirleri dolayısıyla teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’nun Kayseri seçim çalışmaları devam ediyor. Basın mensuplarının sorularını cevaplayan ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle görüşen İhsanoğlu, daha sonra Vali Orhan Düzgün’ü makamında ziyaret etti. İhsanoğlu, Hilton Oteli’nde valiliğe yürüyerek geçti. Yolda vatandaşlar cumhurbaşkanı adayına sevgi gösterilerinde bulundu.

Vali Düzgün, İhsanoğlu’nu kapıda karşıladı. Makamda gazetecilere görüntü verildi. Cumhurbaşkanı adayı burada yaptığı açıklamada, nezaket ziyaretinde bulunduklarını ifade ederek, "Burada herhangi bir konuşma olmaz. Hem nezaket ziyaretinde bulunmak hem saygılarımızı sunmak için buradayız. İyi temennilerimizi bildiriyoruz. Başka bir şey beklemeyiniz." dedi. İhsanoğlu, seçim çalışması için geldiği Kayseri’de güvenlik tedbirlerinin iyi olduğunu dile getirerek "Sayın Valimize alınan güvenlik tedbirleri için teşekkürlerimi iletiyorum. Rahat bir şekilde çalışmamızı yapıyoruz." dedi.
Vali Düzgün de 10 Ağustos'taki cumhurbaşkanı seçiminin huzur ve güven içinde yapılması için üzerlerine düşeni yapmaya çalıştıklarını belirterek, "Bütün tedbirleri alıyoruz. Sizlere de başarılar dilerim." diye karşılık verdi.

İhsanoğlu ile beraberindeki heyet, Vali Düzgün ile kısa bir süre de basına kapalı olarak görüştü. İhsanoğlu, buradan Kayseri Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği’ne geçti.

İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Reform sürecine hep birlikte sahip çıkacağızCumhurbaşkanı Erdoğan: Reform sürecine hep birlikte sahip çıkacağızYeniden Refah Partisi 3'üncü ittifak için görüşmeler yapıyorYeniden Refah Partisi 3'üncü ittifak için görüşmeler yapıyor​Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül Mardin’de konuştu​Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül Mardin’de konuştuSaadet Partisi Malatya İl Başkanlığından HÜDA-PAR İl Başkanlığına ziyaretSaadet Partisi Malatya İl Başkanlığından HÜDA-PAR İl Başkanlığına ziyaret‘Sırası gelmeyen çok sayıda kişiye aşı uygulandı’ iddiası‘Sırası gelmeyen çok sayıda kişiye aşı uygulandı’ iddiası
SIRADAKİ HABER