HaberlerSiyasetHüseyin Çelik, Ankara Arena"da basın toplatısı düzenleyecek

Hüseyin Çelik, Ankara Arena"da basın toplatısı düzenleyecek

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Ankara Arena’da basın toplatısı düzenleyeceğini bildirdi.Çelik, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Bugün saat 16.30'da Olağanüstü Büyük Kongremizin yapılacağı Arena'da bir basın toplantısı yapacağım. Kongremizi ve gündemi konuşacağız.” dedi.

Hüseyin Çelik, Ankara Arena"da basın toplatısı düzenleyecek
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Ankara Arena’da basın toplatısı düzenleyeceğini bildirdi.
Çelik, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Bugün saat 16.30'da Olağanüstü Büyük Kongremizin yapılacağı Arena'da bir basın toplantısı yapacağım. Kongremizi ve gündemi konuşacağız.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Saadet Partisi geçim ittifakı acil eylem planını açıkladıSaadet Partisi geçim ittifakı acil eylem planını açıkladıCumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ortak basın toplantısı düzenlediCumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ortak basın toplantısı düzenlediCumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile bir araya geldiCumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile bir araya geldiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'ndan iktidara "salgın" eleştirisiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'ndan iktidara "salgın" eleştirisiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, partisinin Gaziantep İl Başkanlığının açılışını yaptıGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, partisinin Gaziantep İl Başkanlığının açılışını yaptı
SIRADAKİ HABER