HaberlerSiyasetGözaltına alınan Gergerlioğlu serbest bırakıldı

Gözaltına alınan Gergerlioğlu serbest bırakıldı

Milletvekilliği düşürülen ve bu sabah saatlerinde TBMM'de gözaltına alınan HDP'li Ömer Faruk Gergerlioğlu, ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Gözaltına alınan Gergerlioğlu serbest bırakıldı

TBMM Genel Kurulunda, hakkında 'terör propagandası yapmak' suçundan kesinleşen mahkeme kararının okunmasının ardından milletvekilliği düşürülen HDP'li Ömer Faruk Gergerlioğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) sabah saatlerinde gözaltına alındı.

Polis ekiplerince Meclisten çıkarılan Gergerlioğlu, sağlık kontrolü için hastaneye götürüldü. Gergerlioğlu, daha sonra ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ortak basın toplantısı düzenlediCumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ortak basın toplantısı düzenlediCumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile bir araya geldiCumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile bir araya geldiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'ndan iktidara "salgın" eleştirisiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'ndan iktidara "salgın" eleştirisiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, partisinin Gaziantep İl Başkanlığının açılışını yaptıGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, partisinin Gaziantep İl Başkanlığının açılışını yaptı​ Fatih Erbakan: "104 amiralin bildirisi milletin iradesine muhtıradır"​ Fatih Erbakan: "104 amiralin bildirisi milletin iradesine muhtıradır"
SIRADAKİ HABER