HaberlerSiyasetDevlet Bahçeli MHP Genel Başkanlığı için adaylığını açıkladı

Devlet Bahçeli MHP Genel Başkanlığı için adaylığını açıkladı

MHP Genel Başkanı Bahçeli, partisinin Kurultay'ının 18 Mart'ta yapılacağını ve kendisinin yeniden aday olacağını duyurdu.

Devlet Bahçeli MHP Genel Başkanlığı için adaylığını açıkladı

13'üncü Olağan Kurultayın Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK tarafından 18 Mart tarihinde yapılması kararı alındı. Kararı Genel Başkan Devlet Bahçeli kurmaylarına duyurdu.

Kurultay tarihi ile ilgili yaptığı açıklamada Bahçeli, "13'üncü Olağan Büyük Kurultayımızın 18 Mart 2021 Perşembe günü maske, mesafe ve temizlik şartlarına titizlikle riayet eden dava arkadaşlarımızın katılımıyla yapılması bugünkü Merkez Yönetim Kurulumuzda kararlaştırılmıştır." ifadelerini kullandı.

Konuşmasının devamında kurultay sürecine değinen Bahçeli, "Eğer uygun bulursanız, davaya hizmetimin devamını arzular iseniz 18 Mart'ta yapılacak kurultayda genel başkan olarak adayım arkadaşlar." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hatay'da konuştuCumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hatay'da konuştuSaadet Partisi geçim ittifakı acil eylem planını açıkladıSaadet Partisi geçim ittifakı acil eylem planını açıkladıCumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ortak basın toplantısı düzenlediCumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ortak basın toplantısı düzenlediCumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile bir araya geldiCumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile bir araya geldiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'ndan iktidara "salgın" eleştirisiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'ndan iktidara "salgın" eleştirisi
SIRADAKİ HABER