HaberlerSiyasetDavutoğlu, kurmaylarıyla birlikte Cuma Namazı'nı Kocatepe"de kıldı

Davutoğlu, kurmaylarıyla birlikte Cuma Namazı'nı Kocatepe"de kıldı

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, kabineyi açıklamasının ardından bakanlarıyla birlikte Cuma Namazı’nı Kocatepe Camii’sinde kıldı.

Davutoğlu, kurmaylarıyla birlikte Cuma Namazı'nı Kocatepe"de kıldı
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, kabineyi açıklamasının ardından bakanlarıyla birlikte Cuma Namazı’nı Kocatepe Camii’sinde kıldı.

Davutoğlu, kabine listesiyle Çankaya Köşkü'nden ayrılarak açıklama yapmak üzere Başbakanlık Merkez Bina'ya geçti. Burada yeni kabineyi açıklayan Başbakan Davutoğlu daha sonra Cuma Namazı’nı kılmak için Kocatepe Camii’ne geldi.

Eski Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay ile birlikte Cami’ye gelen Davutoğlu’na kabinede bulunan bütün bakanlar da eşlik etti. Davutoğlu daha sonra cami bahçesinde Ali Babacan, İsmet Yılmaz ve Veysel Eroğlu ile selamlaştı. Bakanlar Davutoğlu’na hayırlı olsun dileklerini iletti. Davuoğlu ile birlikte Ali Babacan, Numan Kurtulmuş, Fikri Işık, Mevlüt Çavuşoğlu, Taner Yıldız, Akif Çağatay Kılıç, Mehdi Eker, Nurettin Canikli, İsmet Yılmaz, Veysel Eroğlu, Lütfi Elvan ve Nihat Zeybekçi de Cuma namazını Kocatepe Camii'nde kıldı.

Basın mensuplarının yoğun ilgisi nedeniyle camiye girişte zor anlar yaşandı. Bazı basın mensuplarının yere düştükleri görüldü. İzdiham nedeniyle yere düşen bir kameramanı Davutoğlu yerinden kaldırdı.

Davutoğlu, Cuma namazının ardından basın mensuplarının sorularını cevaplamayarak camiden ayrıldı.

İLGİLİ HABERLER

Saadet Partisi geçim ittifakı acil eylem planını açıkladıSaadet Partisi geçim ittifakı acil eylem planını açıkladıCumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ortak basın toplantısı düzenlediCumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ortak basın toplantısı düzenlediCumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile bir araya geldiCumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile bir araya geldiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'ndan iktidara "salgın" eleştirisiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'ndan iktidara "salgın" eleştirisiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, partisinin Gaziantep İl Başkanlığının açılışını yaptıGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, partisinin Gaziantep İl Başkanlığının açılışını yaptı
SIRADAKİ HABER