HaberlerSiyasetDavutoğlu, Dışişleri Bakanlığı çalışanlarıyla vedalaşıyor

Davutoğlu, Dışişleri Bakanlığı çalışanlarıyla vedalaşıyor

Başbakan ve AK Parti genel başkanlığına getirilen Ahmet Davutoğlu, Dışişleri Bakanlığı çalışanlarıyla vedalaşıyor.Davutoğlu, sabah saatlerinde uzun süredir görev yeri olan Dışişleri Bakanlığı’na gelerek çalışanlar bir araya geldi. Davutoğlu veda konuşmasının ardından bakanlık binasından ayrılacak.

Davutoğlu, Dışişleri Bakanlığı çalışanlarıyla vedalaşıyor
Başbakan ve AK Parti genel başkanlığına getirilen Ahmet Davutoğlu, Dışişleri Bakanlığı çalışanlarıyla vedalaşıyor.
Davutoğlu, sabah saatlerinde uzun süredir görev yeri olan Dışişleri Bakanlığı’na gelerek çalışanlar bir araya geldi. Davutoğlu veda konuşmasının ardından bakanlık binasından ayrılacak.

İLGİLİ HABERLER

Saadet Partisi geçim ittifakı acil eylem planını açıkladıSaadet Partisi geçim ittifakı acil eylem planını açıkladıCumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ortak basın toplantısı düzenlediCumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ortak basın toplantısı düzenlediCumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile bir araya geldiCumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile bir araya geldiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'ndan iktidara "salgın" eleştirisiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'ndan iktidara "salgın" eleştirisiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, partisinin Gaziantep İl Başkanlığının açılışını yaptıGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, partisinin Gaziantep İl Başkanlığının açılışını yaptı
SIRADAKİ HABER