HaberlerSiyasetCumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Bahçeli'yi ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Bahçeli'yi ziyaret etti

​Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi evinde ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Bahçeli'yi ziyaret etti

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'nın Çankaya ilçesinde bağlı Çayyolu Mahallesi'ndeki evinin önünde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı karşıladı.

Araçtan indikten sonra yağan yağmur nedeniyle şemsiye alan Erdoğan, Bahçeli'ye selam verdi. Selamı aldıktan sonra "Hoş geldiniz" diye hitapta bulunan Bahçeli'ye Erdoğan, "Elhamdülillah rahmetle geldik." karşılığını verdi.

İki lider daha sonar basına kapalı olarak yaklaşık bir saat görüşme gerçekleştirdi.

İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hatay'da konuştuCumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hatay'da konuştuSaadet Partisi geçim ittifakı acil eylem planını açıkladıSaadet Partisi geçim ittifakı acil eylem planını açıkladıCumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ortak basın toplantısı düzenlediCumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ortak basın toplantısı düzenlediCumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile bir araya geldiCumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile bir araya geldiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'ndan iktidara "salgın" eleştirisiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'ndan iktidara "salgın" eleştirisi
SIRADAKİ HABER