HaberlerSiyasetCumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Bahçeli'yi ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Bahçeli'yi ziyaret etti

​Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi evinde ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Bahçeli'yi ziyaret etti

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'nın Çankaya ilçesinde bağlı Çayyolu Mahallesi'ndeki evinin önünde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı karşıladı.

Araçtan indikten sonra yağan yağmur nedeniyle şemsiye alan Erdoğan, Bahçeli'ye selam verdi. Selamı aldıktan sonra "Hoş geldiniz" diye hitapta bulunan Bahçeli'ye Erdoğan, "Elhamdülillah rahmetle geldik." karşılığını verdi.

İki lider daha sonar basına kapalı olarak yaklaşık bir saat görüşme gerçekleştirdi.

İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Reform sürecine hep birlikte sahip çıkacağızCumhurbaşkanı Erdoğan: Reform sürecine hep birlikte sahip çıkacağızYeniden Refah Partisi 3'üncü ittifak için görüşmeler yapıyorYeniden Refah Partisi 3'üncü ittifak için görüşmeler yapıyor​Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül Mardin’de konuştu​Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül Mardin’de konuştuSaadet Partisi Malatya İl Başkanlığından HÜDA-PAR İl Başkanlığına ziyaretSaadet Partisi Malatya İl Başkanlığından HÜDA-PAR İl Başkanlığına ziyaret‘Sırası gelmeyen çok sayıda kişiye aşı uygulandı’ iddiası‘Sırası gelmeyen çok sayıda kişiye aşı uygulandı’ iddiası
SIRADAKİ HABER