HaberlerSiyasetCumhurbaşkanı Erdoğan Bahçeli ve AYM Başkanı Arslan ile görüşecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bahçeli ve AYM Başkanı Arslan ile görüşecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "yeni Anayasa" çağrısının ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan ile ayrı ayrı görüşecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bahçeli ve AYM Başkanı Arslan ile görüşecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Bahçeli'yi Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul edecek. Yeni Anayasa çalışmaları ve gündemdeki diğer konuların ele alınacağı görüşme, saat 15.30'da başlayacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrıca Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan ile de görüşecek. Bu görüşmenin saatine dair ise herhangi bir açıklama yapılmadı.

İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hatay'da konuştuCumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hatay'da konuştuSaadet Partisi geçim ittifakı acil eylem planını açıkladıSaadet Partisi geçim ittifakı acil eylem planını açıkladıCumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ortak basın toplantısı düzenlediCumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ortak basın toplantısı düzenlediCumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile bir araya geldiCumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile bir araya geldiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'ndan iktidara "salgın" eleştirisiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'ndan iktidara "salgın" eleştirisi
SIRADAKİ HABER