HaberlerSiyasetBakan Soylu'dan Kılıçdaroğlu paylaşımı

Bakan Soylu'dan Kılıçdaroğlu paylaşımı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun gurup toplatışındaki sözlerini paylaşarak "Allah'ım Ya Rabbim Aklıma mukayyet ol" dedi.

Bakan Soylu'dan Kılıçdaroğlu paylaşımı

TBMM'de partisinin grup toplantısında konuşan CHP Gelen Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Alınması gereken yerlerden vergiyi alacaksın. Uyuşturucu ticareti yapan adamdan vergi alacaksın. Organ ticareti yapan adamdan vergiyi alacaksın. Kara parayı aklamayacaksın. Kara para ile devleti dolandıranlardan vergi alacaksın." şeklinde ifadeleri tuhaf karşılandı. 

Kılıçdaroğlu'nun sarf ettiği sözlerin yer aldığı kısa bir videoyu sosyal medya hesabından paylaşan Bakan Soylu, "Allah'ım Ya Rabbim! Aklıma mukayyet ol" notuyla paylaştı.  

İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hatay'da konuştuCumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hatay'da konuştuSaadet Partisi geçim ittifakı acil eylem planını açıkladıSaadet Partisi geçim ittifakı acil eylem planını açıkladıCumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ortak basın toplantısı düzenlediCumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ortak basın toplantısı düzenlediCumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile bir araya geldiCumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile bir araya geldiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'ndan iktidara "salgın" eleştirisiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'ndan iktidara "salgın" eleştirisi
SIRADAKİ HABER