HaberlerSiyasetBakan Çavuşoğlu Bangladeş’i ziyaret edecek

Bakan Çavuşoğlu Bangladeş’i ziyaret edecek

Dışişleri Bakanlığı, Bakan Mevlüt Çavuşoğlu'nun, Bangladeşli mevkidaşı A.K. Abdul Momen’in davetine icabetle 22-23 Aralık tarihlerinde Bangladeş Halk Cumhuriyeti’ne bir çalışma ziyareti gerçekleştireceğini bildirdi.

Bakan Çavuşoğlu Bangladeş’i ziyaret edecek

Ziyaret çerçevesinde gerçekleştirilecek görüşmelerde, ikili ilişkiler tüm veçheleriyle ele alınacak, bölgesel ve uluslararası konularda görüş alışverişinde bulunulacağı belirtildi.

Bakan Çavuşoğlu'nun ziyareti sırasında Bangladeş Başbakanı Sheikh Hasina tarafından kabul edilmesinin öngörüldüğü ifade edildi.

Ziyaret vesilesiyle ayrıca, Bakan Çavuşoğlu Dakka Büyükelçiliğinin yeni binasının resmi açılışını da gerçekleştireceği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Değerlendiremediğimiz fırsatları inşallah bu defa kaçırmayacağızCumhurbaşkanı Erdoğan: Değerlendiremediğimiz fırsatları inşallah bu defa kaçırmayacağızCumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına katılacakCumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına katılacakHollanda'da Covid-19 ile etkin mücadele için bir dizi yeni tedbir kararı alındıHollanda'da Covid-19 ile etkin mücadele için bir dizi yeni tedbir kararı alındıCumhurbaşkanı Erdoğan partisinin kongrelerine katılmaya devam edecekCumhurbaşkanı Erdoğan partisinin kongrelerine katılmaya devam edecekABD’ye “göç politikasını değiştir” çağrısıABD’ye “göç politikasını değiştir” çağrısı
SIRADAKİ HABER