HaberlerSiyasetBakan Çavuşoğlu Bangladeş’i ziyaret edecek

Bakan Çavuşoğlu Bangladeş’i ziyaret edecek

Dışişleri Bakanlığı, Bakan Mevlüt Çavuşoğlu'nun, Bangladeşli mevkidaşı A.K. Abdul Momen’in davetine icabetle 22-23 Aralık tarihlerinde Bangladeş Halk Cumhuriyeti’ne bir çalışma ziyareti gerçekleştireceğini bildirdi.

Bakan Çavuşoğlu Bangladeş’i ziyaret edecek

Ziyaret çerçevesinde gerçekleştirilecek görüşmelerde, ikili ilişkiler tüm veçheleriyle ele alınacak, bölgesel ve uluslararası konularda görüş alışverişinde bulunulacağı belirtildi.

Bakan Çavuşoğlu'nun ziyareti sırasında Bangladeş Başbakanı Sheikh Hasina tarafından kabul edilmesinin öngörüldüğü ifade edildi.

Ziyaret vesilesiyle ayrıca, Bakan Çavuşoğlu Dakka Büyükelçiliğinin yeni binasının resmi açılışını da gerçekleştireceği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hatay'da konuştuCumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hatay'da konuştuSaadet Partisi geçim ittifakı acil eylem planını açıkladıSaadet Partisi geçim ittifakı acil eylem planını açıkladıCumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ortak basın toplantısı düzenlediCumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ortak basın toplantısı düzenlediCumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile bir araya geldiCumhurbaşkanı Erdoğan Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile bir araya geldiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'ndan iktidara "salgın" eleştirisiGelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'ndan iktidara "salgın" eleştirisi
SIRADAKİ HABER