HaberlerSağlıkZabıta ekipleri Coronavirus denetimlerine devam ediyor

Zabıta ekipleri Coronavirus denetimlerine devam ediyor

​Adıyaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Coronavirus tedbirleri kapsamında denetimlerine ara vermeden devam ediyor.

Zabıta ekipleri Coronavirus denetimlerine devam ediyor

Coronavirus tedbirleri kapsamında denetimlerini yoğunlaştıran Adıyaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, gıda işletmeleri ve berberlerde hijyen ve sosyal mesafe kuralı denetimi yaptı.

Lokanta ve restoranları denetleyen zabıta müdürlüğü ekipleri, işyeri sahipleri ve çalışanları Coronaviruse karşı almaları gereken tedbirler konusunda bilgilendirip, hijyen kuralları ile sosyal mesafenin korunması konularına dikkat edilmesi uyarısında bulundu. Daha sonra berberlere bir denetim gerçekleştiren ekipler, işyeri sahiplerine salgın riski ve sosyal mesafe konularında gerekli uyarıları yaptı.

İLGİLİ HABERLER

Diyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiDiyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyor Kalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyorMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacakRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacak
SIRADAKİ HABER