HaberlerSağlıkViranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci Covid-19 aşısını yaptırdı

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci Covid-19 aşısını yaptırdı

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, bugün Viranşehir Devlet Hastanesinde Türkiye'de uygulanmaya başlanan CoronaVac aşısının ilk dozunu yaptırdı.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci Covid-19 aşısını yaptırdı

Bilim Kurulu'nun tavsiyesi üzerine bugün Covid-19 aşını yaptığını belirten Ekinci, tüm vatandaşları aşı olmaya davet ettiğini söyledi.

Ekinci "65 yaş üstü vatandaşlarımız aşı olmaya davet ediyorum. Randevularını alsınlar, mutlaka aşılarını yapsınlar. Aşı demek, sağlık demektir. Hamdolsun ülkemizde aşımız var, hastanemizde var. Bütün vatandaşlarımızı aşı olmaya davet ediyorum. Vatandaşlarımız aşı konusunda asla endişe duymasınlar ve belirlenen tarihlerde gelip aşılarını yaptırsınlar. Asılsız haberlere asla itibar göstermesinler." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Bakan Koca'dan sağlık çalışanlarına övgüBakan Koca'dan sağlık çalışanlarına övgüVan Valiliğinden 65 yaş ve üzeri kişilere aşı uyarısıVan Valiliğinden 65 yaş ve üzeri kişilere aşı uyarısıTürkiye Covid-19 sürecini nasıl yönetti?Türkiye Covid-19 sürecini nasıl yönetti?Kocaeli'de Covid-19 tedbirlerine uymayan 329 kişiye para cezasıKocaeli'de Covid-19 tedbirlerine uymayan 329 kişiye para cezasıBakan Koca vaka sayısı en çok azalan ve artan illeri açıkladıBakan Koca vaka sayısı en çok azalan ve artan illeri açıkladı
SIRADAKİ HABER