HaberlerSağlıkVan Valisi Bilmez: Büyükşehirler arasında Covid-19 bakımından en iyi durumda olan iliz

Van Valisi Bilmez: Büyükşehirler arasında Covid-19 bakımından en iyi durumda olan iliz

Van Valisi ve Büyükşehir Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, Coronavirus salgınında yaşanan düşüşlerle birlikte, vaka sayısı bakımından Van'ın 30 büyükşehir içerisinde en iyi durumdaki il olduğunu belirtti.

Van Valisi Bilmez: Büyükşehirler arasında Covid-19 bakımından en iyi durumda olan iliz

Vali Bilmez sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, normalleşme adımlarının atılabilmesi için tedbirlere uymaya devam çağrısında bulundu.

Bilmez, "Van Covid-19 vaka sayısı bakımından 30 büyükşehir arasında en iyi durumda. Başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere görevli tüm personele ve tedbirlere uyan vatandaşlarımıza gönülden tebrikler. Normalleşme adımlarının atılabilmesi için tedbirlere uymaya devam." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Diyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiDiyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyor Kalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyorMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacakRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacak
SIRADAKİ HABER