HaberlerSağlıkVan'da karla mücadele ekipleri 2 hastayı kurtardı

Van'da karla mücadele ekipleri 2 hastayı kurtardı

Van Büyükşehir Belediyesi karla mücadele ekipleri, Gevaş ve Gürpınar ilçesinde boğazına kemik takılan 60 yaşındaki bir hasta ile hamile bir kadını hastaneye ulaştırmak için saatlerce mesai harcadı.

Van'da karla mücadele ekipleri 2 hastayı kurtardı

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığına bağlı ekipler, bir tarafta karla mücadele çalışmaları yürütürken, bir taraftan da hastaların sağlıkçılara ulaştırılmasını sağlıyor. 

Gevaş'ın Daldere ve Gürpınar'ın Akdoğu mahallelerinde 112 sağlık ekiplerinden yardım isteyen iki hastanın yardımına koşan karla mücadele ekipleri, boğazına kemik takılan 60 yaşındaki Perihan İpek için seferber oldu.

Karla mücadele ekipleri, Gürpınar'da hamile bir hastanın yardımına gitti. Akdoğu Mahallesi'nde yaşayan doğum hastası Behiye Işık, zorlu bir çalışmanın ardından Gürpınar İlçe Devlet Hastanesine ulaştırılarak tedavi altına alındı. 

İLGİLİ HABERLER

Uygulanan Coronavirus aşı sayısı 36 milyonu geçtiUygulanan Coronavirus aşı sayısı 36 milyonu geçtiTıbbi ilaç kullanmadan hastaları tedavi eden yöntem: ProloterapiTıbbi ilaç kullanmadan hastaları tedavi eden yöntem: ProloterapiBatman’da halka ‘aşı ol’ çağrısı yapıldıBatman’da halka ‘aşı ol’ çağrısı yapıldıUzmanlar sahte güneş gözlüğünün körlüğe götürebileceği uyarısında bulunduUzmanlar sahte güneş gözlüğünün körlüğe götürebileceği uyarısında bulunduGaziantep'te vaka sayılarındaki düşüş devam ediyorGaziantep'te vaka sayılarındaki düşüş devam ediyor
SIRADAKİ HABER