HaberlerSağlıkSiirt'te Covid-19 tedbirlerini ihlal eden 672 kişiye para cezası verildi

Siirt'te Covid-19 tedbirlerini ihlal eden 672 kişiye para cezası verildi

Siirt il genelinde Covid-19 tedbirleri kapsamında market, kuaför, lokanta ve AVM'ler başta olmak üzere bin 272 iş yeri kontrol edildi.

Siirt'te Covid-19 tedbirlerini ihlal eden 672 kişiye para cezası verildi

Yapılan denetimlerde, son bir ay içerisinde yeni tip Coronavirus (Covid-19) tedbirlerini ihlal ettikleri tespit edilen 672 kişiye para cezası uygulandı.

Ekipler, son 24 saatte yaptıkları denetimlerde 13 kişiye sokağa çıkma yasağını ihlalden toplam 10 bin 231 lira para cezası kesti. İzolasyonda olması gerektiği halde dışarıya çıkan 4 kişi ise yurda yerleştirildi.

İl genelinde Covid-19 salgınına karşı denetimler aralıksız devam ederken vatandaşların kurallara riayet etmesi ve kişisel tedbirlerin alınması noktasında tavsiyede bulunuldu.

İLGİLİ HABERLER

Diyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiDiyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyor Kalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyorMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacakRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacak
SIRADAKİ HABER