HaberlerSağlıkŞanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Covid-19 aşısı ile ilgiliiddialara cevap verdi

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Covid-19 aşısı ile ilgiliiddialara cevap verdi

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü, Covid-19 aşısı ile ilgili iddialara cevap vererek kentte aşı stokunda herhangi bir sıkıntı yaşanmadığını belirtti.

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Covid-19 aşısı ile ilgiliiddialara cevap verdi

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğünden konu ile ilgili yapılan açıklamada, "İlimizde aşı stoğunda hiçbir sıkıntı söz konusu olmayıp randevu alan hiçbir vatandaşımız bu süreçte geri çevrilmemekte ve aşılama hizmetimiz kesintisiz olarak devam etmektedir. Covid-19 aşı sırası gelen vatandaşlarımızın MHRS, e-nabız ya da ALO 182 üzerinden randevularını alıp toplumsal bir görev olan aşılarını yaptırmaya davet ediyoruz." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Diyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiDiyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyor Kalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyorMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacakRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacak
SIRADAKİ HABER