HaberlerSağlıkSamsun'un Asarcık ilçesinde yüz yüze eğitime ara verildi

Samsun'un Asarcık ilçesinde yüz yüze eğitime ara verildi

İlçede artan Coronavirus vakaları nedeniyle yüz yüze eğitime ara verildi, sebze-meyve pazarlarının ikinci bir duyuruya kadar kurulmaması kararı alındı.

Samsun'un Asarcık ilçesinde yüz yüze eğitime ara verildi

İlçedeki artan Covıd-19 vaka sayıları üzerine İlçe Hıfzıssıhha Kurulu, yeni kararlar aldı.

Asarcık Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"İlçemizde vaka sayılarının yüksek olması sebebiyle 13 Mart 2021 tarihinde sebze-meyve pazarının kurulmamasına karar verilmiştir. Vaka sayılarının yüksek olması sebebiyle 12 Mart 2021 tarihinden 29 Mart 2021 tarihine kadar tüm okulların yüz yüze eğitimine ara verilmesine, uzaktan eğitim şeklinde devam edilmesine, bu süre zarfında liselerde yapılacak yüz yüze sınavların devam etmesine karar verilmiştir. Kamuoyuna duyurulur."

İLGİLİ HABERLER

Diyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiDiyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyor Kalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyorMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacakRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacak
SIRADAKİ HABER