HaberlerSağlıkNormalleşme süreci 1 Mart'ta başlayacak

Normalleşme süreci 1 Mart'ta başlayacak

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, normalleşme sürecinin 1 Mart itibarıyla belirlenen kriterler çerçevesinde başlayacağını duyurdu.

Normalleşme süreci 1 Mart'ta başlayacak

Bakan Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Normalleşme adımlarını titizlikle çalışıyoruz. Yerinde karar dönemi ile kademeli normalleşeceğiz. 1 Mart itibarıyla süreç belirlenen kriterler çerçevesinde 4 risk seviyesinde valilerimizin başkanlığındaki il hıfzıssıhha kurullarımızla başlayacak." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Kulakta en sık görülen 5 hastalıkKulakta en sık görülen 5 hastalıkBingöl'de 23 günde bin 688 kişi kan bağışında bulunduBingöl'de 23 günde bin 688 kişi kan bağışında bulunduMersin halkı normalleşmede alınan yeni kararları değerlendirdiMersin halkı normalleşmede alınan yeni kararları değerlendirdiBakan Soylu: "Yeni ve daha yoğun denetim modeline geçiyoruz"Bakan Soylu: "Yeni ve daha yoğun denetim modeline geçiyoruz"3 Mart "Dünya Kulak ve İşitme Sağlığı Günü" öncesinde DSÖ'den "işitme kaybı" uyarısı3 Mart "Dünya Kulak ve İşitme Sağlığı Günü" öncesinde DSÖ'den "işitme kaybı" uyarısı
SIRADAKİ HABER