HaberlerSağlıkLösemi hastası çocuklara moral ziyaretinde bulunuldu

Lösemi hastası çocuklara moral ziyaretinde bulunuldu

Gaziantep’in Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi’nde tedavi gören lösemi hastası çocukları ziyaret etti.

Lösemi hastası çocuklara moral ziyaretinde bulunuldu

Hastanede tedavi gören çocukları ziyaret ederek çeşitli hediyeler veren Tahmazoğlu, çocukların tedavi süreçleri ile ilgili yakınlarından ve hastane yönetiminden bilgi aldı.

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Tahmazoğlu, Türkiye’de verilen sağlık hizmetlerinin “kalite” anlamında Avrupa’daki birçok ülkeyi imrendirecek boyuta ulaştığını ifade etti.

“Sağlığımıza dikkat etmeliyiz”

Tahmazoğlu, “Onkoloji Hastanesi’ni ziyaret edip hastalarımızı ziyaret edelim istedik. Ancak yeni hastaneler yapmak, yeni cihazlar edinmek kadar sağlıklı kalmayı da konuşmak lazım. Beslenmeye, spor yapmaya ve hayatı o şekilde yaşamaya dikkat ederek, daha sağlıklı kalabilmek lazım.” dedi.

Vatandaşların hastane hizmetlerinden memnun olduğunu ifade eden Tahmazoğlu, “Klasiktir ama ‘her zaman ‘Allah eksikliklerini vermesin, Allah da düşürmesin’ deriz. Hastalık yaşandığı takdirde, burada güler yüzleriyle, ilgileriyle üst düzey bir ekibin hazır olduğunu gördük. Hastane çalışanlarını tebrik ediyorum, hastalarımıza acil şifalar diliyorum.” diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Kocaeli'de Covid-19 tedbirlerine uymayan 657 kişiye para cezasıKocaeli'de Covid-19 tedbirlerine uymayan 657 kişiye para cezasıBakan Koca çok yüksek riskli illerin valileriyle görüştüBakan Koca çok yüksek riskli illerin valileriyle görüştüTürkiye'de Coronavirus'ten vefat sayısı 28 bin 839'a yükseldiTürkiye'de Coronavirus'ten vefat sayısı 28 bin 839'a yükseldiUzmanlar hareketli yaşam ile obeziteyle mücadeleyi öneriyorUzmanlar hareketli yaşam ile obeziteyle mücadeleyi öneriyorViranşehir Belediyesi'nden larva ilaçlamasıViranşehir Belediyesi'nden larva ilaçlaması
SIRADAKİ HABER