HaberlerSağlıkLösemi hastası çocuklara moral ziyaretinde bulunuldu

Lösemi hastası çocuklara moral ziyaretinde bulunuldu

Gaziantep’in Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi’nde tedavi gören lösemi hastası çocukları ziyaret etti.

Lösemi hastası çocuklara moral ziyaretinde bulunuldu

Hastanede tedavi gören çocukları ziyaret ederek çeşitli hediyeler veren Tahmazoğlu, çocukların tedavi süreçleri ile ilgili yakınlarından ve hastane yönetiminden bilgi aldı.

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Tahmazoğlu, Türkiye’de verilen sağlık hizmetlerinin “kalite” anlamında Avrupa’daki birçok ülkeyi imrendirecek boyuta ulaştığını ifade etti.

“Sağlığımıza dikkat etmeliyiz”

Tahmazoğlu, “Onkoloji Hastanesi’ni ziyaret edip hastalarımızı ziyaret edelim istedik. Ancak yeni hastaneler yapmak, yeni cihazlar edinmek kadar sağlıklı kalmayı da konuşmak lazım. Beslenmeye, spor yapmaya ve hayatı o şekilde yaşamaya dikkat ederek, daha sağlıklı kalabilmek lazım.” dedi.

Vatandaşların hastane hizmetlerinden memnun olduğunu ifade eden Tahmazoğlu, “Klasiktir ama ‘her zaman ‘Allah eksikliklerini vermesin, Allah da düşürmesin’ deriz. Hastalık yaşandığı takdirde, burada güler yüzleriyle, ilgileriyle üst düzey bir ekibin hazır olduğunu gördük. Hastane çalışanlarını tebrik ediyorum, hastalarımıza acil şifalar diliyorum.” diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Diyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiDiyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyor Kalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyorMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacakRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacak
SIRADAKİ HABER