HaberlerSağlıkLösemi hastası çocuklara moral ziyareti

Lösemi hastası çocuklara moral ziyareti

Gaziantep’in Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi’nde tedavi gören lösemi hastası çocukları ziyaret ederek moral verdi.

Lösemi hastası çocuklara moral ziyareti

Hastanedeki lösemi hastası çocukları tek tek ziyaret ederek çeşitli hediyeler veren Tahmazoğlu, çocukların tedavi süreçleri ile ilgili yakınlarından ve hastane yönetiminden bilgi aldı.

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Tahmazoğlu, Onkoloji Hastanesi’ndeki çocukları ziyaret ettiğini söyledi.

Çocuklarla sohbet ettiklerini belirten Tahmazoğlu, “Şahinbey Belediyesi olarak Onkoloji Hastanesi’nde tedavi gören yavrularımızın ve sağlık çalışanlarımızın her zaman yanında olmaya ve onlara destek olmaya çalıştık. Onkoloji Hastanesi’nde tedavi gören çocukları ve aileleri ziyaret edip sohbet ettik. Çocukları mutlu etmek onların yüzündeki gülücükleri görmek bizleri de mutlu ediyor. Minik yavrularımıza acil şifalar diliyorum.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Kısıtlamadan muaf tutulan vatandaşlar kan bağışında bulunduKısıtlamadan muaf tutulan vatandaşlar kan bağışında bulunduAşılananların sayısı yarından itibaren il il takip edilebilecekAşılananların sayısı yarından itibaren il il takip edilebilecekMahalle halkı salgın hastalık endişesi taşıyorMahalle halkı salgın hastalık endişesi taşıyorBakanlıktan GDO'lu 2 soya ve bir mısır çeşidine onayBakanlıktan GDO'lu 2 soya ve bir mısır çeşidine onaySokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle sokaklarda sessizlik hâkimSokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle sokaklarda sessizlik hâkim
SIRADAKİ HABER