HaberlerSağlıkKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldı

Kısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldı

İçişleri Bakanlığı, 5-12 Nisan tarihleri arasında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamalarında 24 bin 437 kişiye işlem yapıldığını duyurdu.

Kısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldı

Hafta içi 21.00 ile 05.00, hafta sonu ise cuma 21.00'den başlayıp pazartesi günü saat 05.00'e kadar süren sokağa çıkma kısıtlamalarına uymayan toplam 24 bin 437 kişiye idari işlem yapıldığı belirtildi.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Salgınla mücadelemiz sona erip, tam normalleşme sürecine geçinceye kadar temizlik, maske ve mesafe olmak üzere diğer kurallara uymayı sürdürmeliyiz. Aziz milletimize; bu süreçte göstermiş olduğu sabır, fedakârlık ve anlayıştan dolayı teşekkür ediyoruz."

İLGİLİ HABERLER

Diyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiDiyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyor Kalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyorMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacakRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacak
SIRADAKİ HABER