HaberlerSağlıkKastamonu'da yüz yüze eğitime ara verildi

Kastamonu'da yüz yüze eğitime ara verildi

İnebolu ilçesinde artan Coronavirus vakaları nedeni ile 9, 10 ve 11. sınıflarda yüz yüze eğitime ara verildiği açıklandı.

Kastamonu'da yüz yüze eğitime ara verildi

İnebolu Kaymakamlığından konu ile ilgili yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

 "Covid­19 salgınıyla mücadele kapsamında, toplum sağlığını korumak, salgının yayılım hızını kontrol altında tutmak ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riski yönetmek, sosyal izolasyonu temin etmek ve fiziki mesafeyi korumak amacıyla pek çok tedbir kararı alınarak uygulamaya geçirilmiştir.

Bu çerçevede; 29 Mart 2021 Pazartesi tarihinden itibaren ortaöğretim okullarının 9, 10 ve 11. sınıflarda tüm derslerin uzaktan eğitim yoluyla yapılmasına, işletmelerde beceri eğitimine gidecek yoğunlaştırılmış eğitim gören öğrencilerin not işlemlerinin maske, mesafe ve hijyen koşullarının sağlanarak 23 Nisan'a kadar tamamlanmasına karar verilmiştir."

İLGİLİ HABERLER

Malatya’da yapımı süren 300 yataklı devlet hastanesi 2022’de hizmete girecekMalatya’da yapımı süren 300 yataklı devlet hastanesi 2022’de hizmete girecekDoç. Dr. Araç: Sıvı ihtiyacının yeterince karşılanmaması böbreklerin iflasına neden olabilirDoç. Dr. Araç: Sıvı ihtiyacının yeterince karşılanmaması böbreklerin iflasına neden olabilirProf. Dr. Vural: Aşıya karşı tereddüdün nedeni bilgi kirliliğiProf. Dr. Vural: Aşıya karşı tereddüdün nedeni bilgi kirliliğiAyak sağlığına özen gösterenler yemeni ayakkabıları tercih ediyorAyak sağlığına özen gösterenler yemeni ayakkabıları tercih ediyorUygulanan Coronavirus aşı sayısı 36 milyonu geçtiUygulanan Coronavirus aşı sayısı 36 milyonu geçti
SIRADAKİ HABER