HaberlerSağlıkHayırseverlerden filyasyon çalışanlarına malzeme desteği

Hayırseverlerden filyasyon çalışanlarına malzeme desteği

​Zeynep Ana Eğitim ve Sağlık Vakfı Başkanı Kemal Arslan ve kardeşleri tarafından Adıyaman'daki sağlık çalışanlarına Covid-19 ile mücadele kapsamında malzeme desteği verildi.

Hayırseverlerden filyasyon çalışanlarına malzeme desteği

Tüm dünyayla birlikte Türkiye'yi de etkisi altına alan Coronovirus salgını dolayısıyla bu mücadelenin ön saflarında yer alan sağlık çalışanlarından filyasyon ekiplerine malzeme desteği yapıldı.

Coronavirus salgınıyla mücadelede görev yapan filyasyon ekiplerine malzeme desteğinde bulunan Arslan tarafından alınan sarf malzemeleri valilik makamında Vali Mahmut Çuhadar’a teslim edildi.

Vali Mahmut Çuhadar, bu zorlu süreçte halkın sağlığı için çalışan sağlık çalışanlarına malzeme desteğinde bulunan Arslan’a teşekkür ederken, yardım malzemelerinin içerisinde 800 yağmurluk, bin kupa bardağı ve 500 siperlik bulunduğunu kaydetti. 

Valilik makamında düzenlenen malzeme teslim programında Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, Vali Yardımcısı Halid Yıldız, İl Sağlık Müdürü Dr. Erdoğan Öz ve Zeynep Ana Eğitim ve Sağlık Vakfı temsilcileri de hazır bulundu. 

İLGİLİ HABERLER

Diyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiDiyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyor Kalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyorMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacakRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacak
SIRADAKİ HABER