HaberlerSağlıkHafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi

Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi

Covid-19 ile mücadele tedbirleri kapsamında, Türkiye genelinde uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması saat 05.00'te sona erdi.

Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, 30 Kasım'da düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nda, hafta içi her gün 21.00-05.00 saatlerinde, hafta sonları da cuma 21.00'den pazartesi 05.00'e kadar sokağa çıkma kısıtlaması kararı alınmıştı.

Yeni bir karar alınıncaya kadar Coronavirus tedbirleri kapsamında söz konusu sokağa çıkma kısıtlamalarına devam edilecek.

İLGİLİ HABERLER

Türkiye'nin günlük Coronavirus tablosu açıklandıTürkiye'nin günlük Coronavirus tablosu açıklandıHaritada kırmızıyla işaretlenen Adıyaman'da tedbirler ve kurallar belirlendiHaritada kırmızıyla işaretlenen Adıyaman'da tedbirler ve kurallar belirlendiÇok riskli bölgede yer alan Adıyaman'da 50 ev karantinaya alındıÇok riskli bölgede yer alan Adıyaman'da 50 ev karantinaya alındıNormalleşme süreci kararı restoran ve berber esnafının yüzünü güldürdüNormalleşme süreci kararı restoran ve berber esnafının yüzünü güldürdüKulakta en sık görülen 5 hastalıkKulakta en sık görülen 5 hastalık
SIRADAKİ HABER