HaberlerSağlıkHafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması devam ediyor

Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması devam ediyor

Coronavirus tedbirleri kapsamında dün akşam 21.00'de başlayan sokağa çıkma kısıtlaması, 14 Aralık Pazartesi saat 05.00'e kadar devam edecek.

Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması devam ediyor

Market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler 10.00 ila 17.00 saatleri arasında açık olacak. Fırın ve unlu mamul satış yerlerinde ise saat sınırlaması olmayacak. Restoranlar sadece paket servis yapabiliyor.

Vatandaşlar, ihtiyaçları için yürüme mesafesindeki bu işletmelere gidebilecek. Kısmi izinden, 65 yaş ve üzeri ile 20 yaş altındakiler yararlanamıyor.

Şehirlerarası seyahatler sadece toplu ulaşım araçlarıyla yapılabiliyor.

İLGİLİ HABERLER

Diyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiDiyetisyen uzmanından Ramazan'da doğru ve sağlıklı beslenme tavsiyesiKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKısıtlamaları ihlal eden 24 bin kişiye işlem yapıldıKalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyor Kalp krizi kadın ve erkekte farklı sinyal veriyorMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıMuharrem İnce'nin Coronavirus testi pozitif çıktıRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacakRamazan'da hafta sonu sokak kısıtlaması 81 ilde uygulanacak
SIRADAKİ HABER