HaberlerSağlıkHafta sonu uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması bu akşam başlıyor

Hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması bu akşam başlıyor

Coronavirus tedbirleri kapsamında akşam 21.00'de başlayacak kısıtlama, 14 Aralık Pazartesi saat 05.00'e kadar devam edecek.

Hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması bu akşam başlıyor

Market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler 10.00 ila 17.00 saatleri arasında açık olacak. Fırın ve unlu mamul satış yerlerinde ise saat sınırlaması olmayacak. Restoranlar sadece paket servis yapabilecek.

Vatandaşlar, ihtiyaçları için yürüme mesafesindeki bu işletmelere gidebilecek. Kısmi izinden, 65 yaş ve üzeri ile 20 yaş altındakiler yararlanamayacak.

Şehirlerarası seyahatler sadece toplu ulaşım araçlarıyla yapılabilecek.

İLGİLİ HABERLER

Bakan Koca il sağlık müdürleriyle görüştüBakan Koca il sağlık müdürleriyle görüştüBugünden itibaren huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar aşılanacakBugünden itibaren huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar aşılanacakSağlık çalışanlarının aşı çalışması çarşamba günü sona eriyorSağlık çalışanlarının aşı çalışması çarşamba günü sona eriyorGAÜN Başhekimi Alaşehirli: "Aşılananlarda ciddi yan etki görülmedi"GAÜN Başhekimi Alaşehirli: "Aşılananlarda ciddi yan etki görülmedi"Dicle Üniversitesi Hastanesinde Coronavirus aşısı uygulanmaya başladıDicle Üniversitesi Hastanesinde Coronavirus aşısı uygulanmaya başladı
SIRADAKİ HABER